Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105651 zboží ve vlastních skladech
  • 11865 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Baterie pro SonyEricsson Xperia Neo,Neo V, Pro, Ray (1550mAh) Li-ion: kvalita baterie

Přejít na kartu produktu Baterie pro SonyEricsson Xperia Neo,Neo V, Pro, Ray (1550mAh) Li-ion

kvalita baterie
Honza (6.12.2011 9:01:25)
Dobrý den
Mám obdobný dotaz tato baterie je za velice příznivou cenu. To je na jednu stranu lákavé, ale na druhou stranu jaká je kvalita výrobku? záruka dvanáct měsíců je hezká věc, ale pokud mi zničí telefon moc mi nepomůže.
Re: kvalita baterie
Tonik (8.12.2011 8:10:41)
Prave o to mi jde.Nekde jsem cetl reakce uzivatelu na nahradni baterie dovezene z ciny,ktere se extreme zahrivaly.A nebo ze i pres slibovanou vyssi kapacitu i po formatovani nemely stejnou vydrz jak original.Proto jsem psal dotaz,zda-li by mi prodejce rekl jako ma zkusenost(jestli treba nemeli reklamace)...
Re: kvalita baterie
Jaroš Luboš (14.12.2011 19:15:07)
Dobrý den,
jedná se o kvalitní baterie. Přesto však, pokud na jakékoliv baterii i u jiného výrobce zjistíte nějakou nesrovnalost při používání ( např. nižší než udávanou kapacitu, vyfouklou baterii atd ), doporučuji vždy reklamovat u svého prodejce před vlastním poškozením zařízení.
...

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Baterie pro SonyEricsson Xperia Neo,Neo V, Pro, Ray (1550mAh) Li-ion

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.