Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101147 zboží ve vlastních skladech
  • 11922 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace: Autoplay přehrávání hudby

Přejít na kartu produktu Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace

Autoplay přehrávání hudby
Jirka (6.12.2011 12:45:52)
Dobrý den, trápí mě zásadní problém s přehráváním hudby z USB a SD zdroje. Sada je zánovní. Nejprve mi začala po zapnutí zapalování po pár dnech používání automaticky přehrávat hudbu z USB, aniž bych chtěl. Když je člověk zvyklý poslouchar hudbu nahlas, dost to vadí a jako výchozí zdroj bych rád autorádio. Proto jsem si pořídil SD kartu. Bylo to 3 měsíce OK a teď to dělá i z SD karty! Pročetl jsem anglicky psaná fóra, kde ten problém je uživateli kritizován, ale řešení jsem nenalezl. V době kdy začalo přehrávání zlobit z USB jsem provedl aktualizaci fw, ale problém zůstal! Co s tím?
Re: Autoplay přehrávání hudby
Malatinský Miloslav (22.12.2011 15:06:10)
Dobrý den,

pokud necháváte nějaký externí zdroj hudby připojený i po vypnutí klíčku, bude tento zdroj po opětovném zapnutí hrát jako první a to na místě skladby, kde jste před vypnutím přestal(pokud je sada správně zapojena). Priorita externích zdrojů je dána výrobcem a nelze ji změnit nebo zrušit.Vypnutí probíhajícího přehrávání externího zdroje je možné stisknutím tlačítka II/> play/pause na dálkovém ovladači.

Hezký den přeji

S pozdravem
Malatinský Miloslav
www.SUNNYSOFT.cz
Jirka (22.12.2011 19:53:48)
Tak jak popisuji se sada po prebrani auta urcite nechovala. Po zapnuti klicku bylo ticho. Nejakym zahadnym zpusobem se to nejdrive aktivovalo na USB portu a pak i na SD karte! Nevim co s tim a nyni jsem nucem mit SD kartu vyjmutou, protoze kazde zapnuti klicku jinak znamena mackani tlacitka pause, pokud chci radio nebo ticho.
Jirka (5.4.2012 13:02:11)
Volba ztišit to neřeší. Autoplay stejně přehrává, akorát to nehraje do reproduktorů. Prokousávání tím menu je za jízdy nepohodlné a zdlouhavé.
woko (3.4.2012 23:02:07)
Také se mi takto choval, až najednou přestal úplně přehrávat hudbu z USB i pam.karty. Pomohlo v nastavení audia zaškrtnout "ztišit" ...viz příspěvky níže. (update fw nepomohlo, už jsem jej chtěl poslat na reklamaci)

Přejít na kartu produktu Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.