Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101468 zboží ve vlastních skladech
  • 11930 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Kidigi dobíjecí kolébka pro Samsung Galaxy S II i9100 s HDMI výstupem: Připojení USB

Přejít na kartu produktu Kidigi dobíjecí kolébka pro Samsung Galaxy S II i9100 s HDMI výstupem

Připojení USB
Jan Tomčík (8.12.2011 23:46:52)
Dobrý den, koupil jsem si od Vás tuto holébku s HDMI výstupem a chtěl bych se zeptat, zda micro USB vstup je pouze pro dobíjení, nebo je možno přes redukci například připojit flash disk nebo spavovat telefon přes počítač? Mě totiž při telefonu vloženém v kolébce a připojeném přes kabel k počítači nic neproběhne a telefon se poze nabíjí, ale počítač ho vůbec nenajde. To samé při připojení flash disku přes redukci. Pokud vyndám telefon z kolébky a provedu to samé za pomoci stejných kabelů, tak vše funguje. Děkuji za odpověď
Re: Připojení USB
Jaroš Luboš (20.12.2011 15:15:01)
Dobrý den,
zřejmě se bude jednat o vadný kus, doproučuji řešit jako reklamaci na jakékoliv naší pobočce.
...

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz
Marten (20.12.2011 12:26:01)
Mam stejny problem. Pres dock mi funguje pouze nabijeni. Prosim tedy o vyjadreni firmy SunnySoft.

Diky
Jan Tomčík (21.12.2011 11:04:03)
Zdravím, u mě je ten problém s restartováním v případě, že je telefon v kolébce a není připojen žádný kabel. Tedy když ho používám jen jako stojánek. Po připojení nabíječky už se telefon nerestartuje
USB host
Jara (21.12.2011 10:56:27)
Dobrý den, mám stejný problém kolebka opravdu nejde pipojik k počítači jako USB host.OPRAVDU BY TO CHTĚLO OVĚŘIT JESTLI TO TAK MÁ FUNGOVAT.

A co se týče toho restartování já si myslím že je to televizí,mám televizi SONY a tá mě občas zbusobuje právě to restartování a nebo poprípadě zamrznutí telefonu.Zkoušel jsem kolebku na televizi SAMSUNG a vše fungovalo jak má.
Tak že problém právě že můžou zbůsobovat televize jiných značek.
Jara (22.12.2011 9:05:58)
Mohl by tedy někdo potvrdit jestli mu tá synchronizace s PC funguje s tohle kolebkou.

Předem děkuji za odpověd.
Jan Tomčík (20.12.2011 17:30:12)
Dobrý den, tím pádem by se jednalo dle diskuze o více vadných kusů. Otázkou je, zda má jít opravdu přes kolébku telefon připojit. Taky se mi stává, že se v kolébce telefon restartuje i někalikrát za sebou, pokud není připojena nabíječka. Kde máte prosím pro případ reklamace nejbližší pobočku od města Chrudim? Děkuji za odpověď

Přejít na kartu produktu Kidigi dobíjecí kolébka pro Samsung Galaxy S II i9100 s HDMI výstupem

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.