Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 106178 zboží ve vlastních skladech
  • 11874 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Krusell hard case - ColorCover - Samsung i9100 Galaxy S II (modrá): Doživotní záruka od výrobce

Přejít na kartu produktu Krusell hard case - ColorCover - Samsung i9100 Galaxy S II (modrá)

Doživotní záruka od výrobce
RNDr. Mikulecký Peter (11.12.2011 10:37:46)
Dobrý den,
co přesně znamená doživotní záruka od výrobce na Krusell Hard Case - ColorCover? Měl jsem ho pár měsíců a najednou jsem zjistil, že levý horní roh (při pohledu na displej mobilu v pouzdře) je odštípnutý, přičemž absolutně netuším, kdy a jak se to stalo. Jenom vím, že mi mobil nikam neupadl, jsem na něj opatrný. Tudíž se to nějak přihodilo v kapse saka či svrchní bundy. Je toto kryté zárukou?
Kupuji dalších pár těchto pouzder, neboť se mi líbí, ale výše opsaná skutečnost mě dost nemile překvapila.
Děkuji za případnou informaci k záruce.
Re: Doživotní záruka od výrobce
Jaroš Luboš (14.12.2011 19:03:24)
Dobrý den,

doživotní záruka znamená, že pouzdro je možné reklamovat u výrobce ( u prodejce 2 roky dle obč. zákoníku )celoživotně. Pokud tedy např. po 2 letech zjistíte vadu na obalu či pouzdře, je možné si toto pouzdro zaregistrovat na webu výrobce a ten vám jej vymění či nahradí jiným alternativním pouzdrem. Pokud máte nyní s poudrem problém a pouzdro je koupeno u nás, prosím o doručení na jakoukoliv naší pobočku k reklamaci, posouzení vady. Pokud vám vada bude uznána jako např. vada materiálu, bude vám pouzdro vyměněno za nový kus.

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Krusell hard case - ColorCover - Samsung i9100 Galaxy S II (modrá)

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.