Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105953 zboží ve vlastních skladech
  • 11869 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC originální rozšířená baterie BP-E400 pro HTC HD2, 2300mAh, kryt, stojánek: baterie Andida

Přejít na kartu produktu HTC originální rozšířená baterie BP-E400 pro HTC HD2, 2300mAh, kryt, stojánek

baterie Andida
Tomáš (12.12.2011 18:01:38)
Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat na osobní zkušenosti s baterií Andida pro HD2 (Baterie HTC T8585 HD2 LEO LI-ION 1600mAh Andida).
V paralelním fóru jsem zahlédl dotaz, zda-li bude také ve Vaší nabídce, ale odpověď byla negativní. Chtěl jsem se tedy ujistit, že to tak opravdu je a Vy baterii nenabízíte.
Zároveň bych rád poprosil o "pokud možno nestranné" vyjádření k této baterii.
Mé HD2 nevydrží ani den, což mě velmi znepokojuje, ohlížím se proto po jiné baterii s co nejvyšší kapacitou, ale rád bych se vyhnul 2300mAh (kvůli rozměrům).
Re: baterie Andida
Nemčok Jakub (27.12.2011 15:14:14)
Dobrý den,
Vámi poptávaný typ nemáme v nabídce a ani nabízet nebudeme. Nemáme tak ani zkušenost s použitím Vámi poptávané baterie. Pokud nechcete rozšířený typ baterie, tka můžete použít ještě jednu náhradní standartní baterii.
...

S pozdravem
Nemčok Jakub
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu HTC originální rozšířená baterie BP-E400 pro HTC HD2, 2300mAh, kryt, stojánek

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.