Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 106068 zboží ve vlastních skladech
  • 11872 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Huawei U8850 Vision: Nechápu

Přejít na kartu produktu Huawei U8850 Vision

Nechápu
Noby (15.12.2011 15:38:51)
Kdo by si koupil tento mobil značky, která zní jako pokřik domorodého kmene, když si může za nižší cenu koupit lepší a hezčí Nexus S?
Re: Nechápu
CSA (7.1.2012 9:09:54)
(Ne)koupit si telefon jen kvůli tomu, že se mi (ne)líbí název výrobce je argument více než směšný :)Zejména když jde o jednoho u největších světových výrobců špičkové telekomunikační techniky ;)
Za nižší cenu - ano, z šedého dovozu.
Hezčí - to je otázka dost individuální.
Noby (9.1.2012 21:24:55)
Nejde o to, že se mi (ne)líbí, ale o to, že se držím značek, které znám a se kterými mám zkušenosti. A dobrou cenu nemám z šedého dovozu, ale u jednoho z operátorů, který jej nabízel za nedotovanou cenu stejnou jako Huawei. Teď už v nabídce není, ale nabízí výhodně jeho nástupce.
Kabát Peter (11.1.2012 18:05:19)
Dobrý den,

nejspíše Vám unikly základní fakta o této značce, která je nováčkem na našem trhu, co se týče prezentace samotné značky jako takové, proto ta skepse. Uvedu tedy stručně klíčové informace:

Huawei je mezinárodní telekomunikační společnost s dlouholetou tradicí, která nedávno vstoupila na český trh s mobilními telefony. Nejedná se tedy o žádného nováčka na poli mobilních telefonů a smartphonů.

• Druhý největší světový telekomunikační dodavatel.
• Patří mezi 5 nejinovativnějších společností na světě.
• Již sedmým rokem dominantním dodavatelem mobilních sítí a modemů v České republice.
• Jedním z TOP 5 největších výrobců smartphonů s Android OS.

Vision má precizně zpracované kovové tělo typu unibody, opravdu svižný systém, kvalitní disple, výborná ergonomie..to jsou jedny z mála předností tohoto modelu.

S pozdravem
Kabát Peter
www.SUNNYSOFT.cz
Noby (12.1.2012 10:31:25)
Díky za seznámení, vítám Huawei jak tlak na mé oblíbené značky, aby zvýšily kvalitu a snížily cenu. Jinak z čistě subjektivního pocitu zatím u mne vítězem není. Mé nároky na design se od jejich představ trochu liší.

Přejít na kartu produktu Huawei U8850 Vision

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.