Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 104706 zboží ve vlastních skladech
  • 11854 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Sygic GPS Navigation - Evropa, offline, doživotní aktualizace map: Sygic

Přejít na kartu produktu Sygic GPS Navigation - Evropa, offline, doživotní aktualizace map

Sygic
Tomas (17.12.2011 11:29:26)
Dobry den vcera mi prisla od vas tato navigace. Prosim vas o radu. Stahnul jsem si Sygic voucher edition a nainstaloval ji do mobilu. Zobrazily se mi tam dve slozky jedna Sygic downloader a druha sygic. Kdyz otevru jakoukoli tak se mi zobrazi na vyber continenty rozkliknu Evropu a ted ta otazka "to musim stahnou vsechny staty co tam jsou?" Zadny klic to po me zatim nechce. Predem dekuji za odpoved
Re: Sygic
Tomas (17.12.2011 12:03:23)
prosim jeste dotaz existuje nejaka varianta abych to nemusel stahovat pres wifi do mobilu a stahnul si to do PC a nasledne zkopiroval do mobilu? Take mi ted pri stahovani map naskocila hlaska" Could not download file:http//cdn.sygic.com/androidmarket/ atd a porad se to meni nevite prosim kde delam chybu?
Nedoma Michael (17.12.2011 11:48:38)
Dobrý den,

první se automaticky spustí Sygic Downloader, jelikož nemáte zatím žádnou mapu staženou. Stáhněte požadované mapy a po jejich stažení již lze spustit samotnou navigaci (Sygic Voucher edition), kde následně zadáte zakoupený klíč.
Někdy se stává že se po stažení a spuštění navigace mapy nezobrazí. V těchto ojedinělých případech stačí provést restart a vše bude v pořádku

S pozdravem
Nedoma Michael
www.SUNNYSOFT.cz
Nedoma Michael (17.12.2011 12:22:29)
Dobrý den,

o takovém programu bohužel nevím.
Co se chybové hlášky týče, dle toho co píšete se jedná pravděpodobně o dočasný výpadek na straně Sygicu. Zkuste to později, případně se zkuste obrátit přímo na ně na http://www.sygic.com/en/support (jedná se o slovenského výrobce, tzn. stačí popsat problém česky)

S pozdravem
Nedoma Michael
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Sygic GPS Navigation - Evropa, offline, doživotní aktualizace map

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.