Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 104988 zboží ve vlastních skladech
  • 11855 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung Galaxy Nexus i9250: Carrier prodavanych Galaxy Nexus

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy Nexus i9250

Carrier prodavanych Galaxy Nexus
Michal (19.12.2011 10:02:56)
Dobry den,

rad bych se optal na nekolik veci tykajici se "brandu" Vami prodavanych Galaxy Nexus a dostupnosti OTA aktualizaci. Zakoupil jsem si u Vas tento pristroj a stale marne cekam na 4.02 verzi androida. V popisu zarizeni, napr. na Android marketu, jsem zjistil, ze Vami prodane zarizeni je oznacene jako Carrier Vodafone. Muze toto byt duvodem, proc je v dostupnosti OTA aktualizaci zpozdeni? Proc prodavate telefony takto oznacene? Pri koupi telefonu me bohuzel nikdo ani neupozornil.

Predem dekuji za odpoved,
Michal
Re: Carrier prodavanych Galaxy Nexus
Yarda (19.12.2011 14:35:25)
Není to náhodou označení Vašeho operátora? Tuším, že máte Vodafone a s brandováním telefonu to nemá co dělat.
F. Augusztin (19.12.2011 15:58:53)
"Vodafone" v polozke Carrier je vec Google, resp. ich detekcie operatora. Napriklad ja mam tiez Galaxy Nexus zo Sunnysoftu a mam tam spravne Orange. Problem bude skor v tom, ze OTA aktualizacie sa posielaju priebezne, nie kazdemu naraz. Takze k vam kludne moze OTA aktualizacia dorazit az o tyzden neskor ako inemu s rovnakym modelom telefonu zakupenom v rovnakom obchode a case.
Michal (19.12.2011 15:23:08)
Vodafone sice mam, ale stejnou sim pouzivam i v HTC Desire (rovnez ze sunnysoftu) a tam se mi v kolonce Carrier v android marketu objevuje pomlcka, jako ze neni definovano.

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy Nexus i9250

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.