Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 106101 zboží ve vlastních skladech
  • 11872 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung Galaxy Nexus i9250: Samovolny restart telefonu

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy Nexus i9250

Samovolny restart telefonu
Michal (22.12.2011 11:03:21)
Telefon se mi bezduvodne restaruje behem cinnosti. Je mozne, ze to nejak souvisi s jeho teplotou, nebot je to vzdy doprovazeno jeho zvysenou zatezi a v dusledku toho i teplotou. Napriklad pri stahovani vetsiho mnozstvi dat po wifi se jev obvykle dostavi do nekolika minut, ledaze je telefon polozen displejem dolu (a zadni horkou casti tedy nahoru). Ma nekdo podobny problem?
re: samovolny restart telefonu
Havry (23.12.2011 6:58:03)
taky vše v pořádku.Více se zahřívá pouze při přehrávání HD videa a hraní náročnějších her
Re: Samovolny restart telefonu
mike83cz (23.12.2011 11:49:03)
Po přihlášení ke google účtu se mi začaly automaticky stahovat skoro všechny aplikace, takže ten přenos přes wifi byl masivní, ale nezaznamenal jsem, že by se to nějak víc žhavilo. Učitě né víc než moje staré DHD. Celkově jsem se zatím při žádné práci nesetkal s tím, že by teplota byla nějak výrazně znepokojivá...
mike83cz (22.12.2011 13:25:51)
Ne, u mě vše v pořádku.
Michal (22.12.2011 14:13:17)
A hreje se take tolik pri masivnejsim prenosu dat pres wifi? Zkusim teplotu nekdy zmerit termovizi, ale subjektivne mi prijde vysoka, stare HTC HD se zdaleka takhle nehralo. Dodavam, ze pripojeni je na 5GHz a samo o sobe bezi bez problemu (ikdyz podle diskuzi i s tim ma obcas nekdo problem).
Michal (23.12.2011 15:33:17)
No, zrejme mam zas jednou "stesti".... uvidim, az budu mit vic casu se problemu venovat.
Adam (25.12.2011 14:46:05)
Telefon je tenky s velkym displejem. Dvoujadrovy procesor sedi prave v zadni casti kolem kamery. Kryt je jenom plast, proto je ta teplota tak znatelna. Doporucuju v nastaveni, v sekci Developer Options zaskrtnout Force GPU Rendering. Graficke ukoly bude zpracovavat graficky cip a uvolni tak procesoru. U me to funguje, telefon se skoro nezahriva. Ale pokud to ma co docineni se samovolnym restartem, to nevim. Osobne takovy problem nemam.
Dalibor Veselý (9.1.2012 9:37:57)
Stahlo se mi prvni den pres wifi cca 1Gb dat. Ale zahrati temer zadne. Zato baterka sla do haje behem puldne :-D

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy Nexus i9250

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.