Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101154 zboží ve vlastních skladech
  • 11932 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung Galaxy Nexus i9250: Telefonni seznam

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy Nexus i9250

Telefonni seznam
tomas5 (26.12.2011 18:15:40)
Telefon je uzasne rychly, krasny design, ale ani na samsung.com neni "navod k pouziti", neexistuje software pro komunikaci s PC, a nenasel jsem zadnou moznost, jak prenest tel.seznam z i8910 do Nexus ...
Nez to prevadet rucne, nejspis telefon zase vratim. Bohuzel
Re: Telefonni seznam
vesta (29.12.2011 21:01:30)
Podotýkám - jsem laik. Můj problém byl přenést seznam (kontakty) z nokie do i9250. Řešil jsem to jednoduše nakopírováním na sim kartu v nokii a překopírováním ze sim karty v nexusu. Co se týká komunikace i9250 s PC - narazil jsem na info o aplikaci AIRDROID - správa kontaktů, sms, fotek, muziky v porostředí WIFI - zdá se, že to opravdu funguje. Nemám odzkoušeno vše, ale správa kontaktů a sms opravdu funguje.
imo (26.12.2011 18:57:48)
Zkuste My phone Explorer, určený původně pro sony-ericsson. Používám ho jak pro Galaxy S, tak pro tab. Je free
mike83cz (26.12.2011 22:21:26)
No, návodu k použití asi bude nejblíž toto. http://goo.gl/YihJd Zřejmě už v Googlu podrobnější návody považují za zbytečné...
Co se týče softwaru k PC, tak čistý Android žádný nepotřebuje.
Import telefoního seznamu je rozhodně možný. Zrovna včera jsem ho importoval z dost staré nokie na ICS telefon. Stačí na původním přístroji vyexportovat seznam na úložiště (vcf/csv). To pak můžete přenést bluetoothem a v nexusu naimportovat nebo rovnou v počítači naimoportovat do Google účtu, telefon ho tam uloží stejně.
re: telefonni seznam
Havry (27.12.2011 10:34:18)
ideální je mít ´čet na Google+. tam si můžete nahrát kontakty a pak Nexus jen sesynchronizovat.stejně jako kalendář, fotky a další
mike83cz (27.12.2011 14:18:11)
No, Google+ ani tak ne, hlavně Gmail. V něm jsou kontakty uloženy a s ním se synchronizují.
Dalibor Veselý (9.1.2012 9:36:39)
tady dva odkazy na ruzne programky, oba chvalene.

https://market.android.com/details?id=com.fjsoft.myphoneexplorer.client&feature=related_apps

https://market.android.com/details?id=com.mobileaction.AmAgent&hl=cs
re: telefonni seznam
JiF (31.12.2011 13:18:31)
V Phone exploreru fungují pouze na tomto telefonu kontakty a smsky. Kalendář se nedá stáhnout a pak ani obsluhovat. Problém je zřemě ve verzi ICS. I tak mám velký problém s tím, že dnešní telefony a tento extra vůbec neřeší, že bych si chtěl udělat zálohu sám na vlastním počítači, ale vše mám odeslat do mocného guglu a ten za mě všechno vyřeší. Vůbec se mně ani nezeptá, jestli bych to vůbec chtěl, ale automaticky se bere, že bych si to asi jinak nekupoval. Telefony od HTC mají mnohem přijatelnější přístup a při přechodu například od WM nabízí i konverzi kontaktů rovnou do nového telefonu.
Asi je promnoho uživatelů tento přístup od guglu přijatelný, mně ale připadá, že nedostávám na výběr a vše se dozvím až potom, co si to zakoupím. Podle mně by tyto aspekty měly být také součástí popisu zařízení a ne jen velikost a barevnost obrazovky.
Dalším hodně velkým mínusem je absence SD karty. Při resetu totiž vymaže vše a to včetně souborů v paměti přístroje a taky není na výběr.

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy Nexus i9250

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.