Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102951 zboží ve vlastních skladech
  • 11847 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Sygic GPS Navigation - Evropa, offline, doživotní aktualizace map: Navigace mi nejde spustit - Motorola Defi+

Přejít na kartu produktu Sygic GPS Navigation - Evropa, offline, doživotní aktualizace map

Navigace mi nejde spustit - Motorola Defi+
Jeramil (2.1.2012 21:48:53)
Nainstaloval jsem navigaci z Android Marketu, postahoval mapy a aktivoval dle pokynů. Poprvé se spustit povedlo. Navigace byla v Angličtině - zadal jsem tedy Češtinu - pro hlasové pokyny i prostředí. Obrazovka zčernala a další spuštění již nenfunguje - černá obrazovka a během pár sekund navrat na plochu zájkladní obrazovky telefonu. Po přeinstalaci se chová stále stejně - během pár s zpět základní obrazovka. Poradí mi někdo - co je špatně?
Moc děkuji.
Re: Navigace mi nejde spustit - Motorola Defi+
Hora Viktor (12.1.2012 12:07:26)
Dobrý den,
doporučuji napsat na technickou podporu Sygic - sygic.com
A do mailu jim uvést verzi nainstalovaného androida + verzi Sygicu + Vámi popisovanou chybu.

S pozdravem
Hora Viktor
www.SUNNYSOFT.cz
Re: Navigace mi nejde spustit - Motorola Defi+
Milan (12.1.2012 16:59:04)
Doporučení (poučení) na ANDROID (verze 2.3.5.) současnou verzi Sygic neinstalovat!

Dle sdělení dodavatele SW Sygic navigace bude v další aktualizaci již plná podpora minimálně této verze Androidu (2.3.5).

Milan
re: navigace mi nejde spustit - motorola defi+
Milan (12.1.2012 12:29:58)
To jsem jiz udělal, zatím nevyřešeno - snad prý v další aktualizaci SW Sygic...?

Několik dalších poznatků z požívání:

1. Pri zapnutí jsem muselznovu zadat aktivační kod - potom se rozeběhlo 1X
2. Po zadání českého jazyka se systém opět zhroutil...
3. Po vypnutí a zapnutí telefonu (MOTOROLA DEFI+)Sygic opět naběhl a fungoval (ponechána Angličtina - bez zásahu..)
4. zachtělo se mi češtiny a zjistil jsem, že se sygic rozběhne pokus nepoužívám potvrzovací tlačítka na ploše programu ale defaultni z telefonu - nyní se mi podařila rozběhnou i čeština - sygic funguje. Po vypnutí jsem zjistil, že nelze zapisovat na SD kartu - ani fotoaparát! ...?
5. Po restartu telefonu již na kartu zapisovat šlo - ale po spuštění Sygic to po mne chtělo znovu registraci - tu jsem přeskočil a to jsem neměl - opět černá obrazovka a bez možnosti návratu ani vypnutí aplikace ve správě aplikací v telefonu...
6. Docházejí mki síly, navigaci skutečně potřebuji - uvažuji o koupi nějaké klasické.... Ztrávil jsem tím již nehorázné množství času - protoze jsem zarytý nevzdávač ale toto mne uz pripravuje o rozum..Všechny ostatní aplikace v telefonu chodí normálně .... Telefon jsem si pořizoval právě z důvodu sloučit do jednoho přístroje telefon a navigaci.
PROSÍM O RADU (nebo alespoň povzbuzení - co můžu udělat???!)....
M.J.

Přejít na kartu produktu Sygic GPS Navigation - Evropa, offline, doživotní aktualizace map

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.