Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102199 zboží ve vlastních skladech
  • 11839 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung Galaxy Nexus i9250: Galaxy Nexus nebo HTC Sensation XL

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy Nexus i9250

Galaxy Nexus nebo HTC Sensation XL
Honza (4.1.2012 20:03:53)
Zvažuju tyto dva telefony,parametrama jistě vychází lépe Nexus,ale jak je to stím AMOLEDem,prý se dost vypaluje.A je opravdu tak krásný,jak všichni tvrdí?HTC mě přijde zase lépe zpracované,Samsungy mě vždy přišly jako takový plastový šmejdky.Poraďte
Re: Galaxy Nexus nebo HTC Sensation XL
Hora Viktor (12.1.2012 12:13:47)
Dobrý den,
osobně bych doporučil Galaxy Nexus. Sensation XL má snad jedinou výhodu a to jsou velice kvalitní sluchátka. A ty si můžete kdykoliv dokoupit i k Nexusu.
Nexus má čistý systém android, nejrychleji dostupné aktualizace. A Super AMOLED displeje bych se nebál. Troufám si říct, že už by jste jiný nechtěl.

S pozdravem
Hora Viktor
www.SUNNYSOFT.cz
Honza (6.1.2012 22:24:54)
Děkuji,dnes jsem ho viděl u jednoho člověka naživo,aji jsem si ho osahal a opravdu působý velice pevným akvalitním dojmem.
Jenom mě ještě trochu straší ten AMOLED,přece jen,na Galaxy S2 bylo spoutu stížností,že po měsíci se začaly vypalovat statické prvky na displeji a přece jen,galaxy nexus bude mít většinu času zobrazeny ty 3 hlavní tlačítka dole.
adsamcik (4.1.2012 21:41:22)
Jestli mohu, tak tady máte můj názor. Měl jsem 2x HTC a nevim s tim kvalitním zpracováním. Obě se mi poškodili ještě před koncem záruky. Desire HD jsem dokonce poslal na vrácení peněz (Díky tomu jsem si mohl koupit nexus). Nexus neni opravdu špatně zpracován. Nexus opravdu nevypadá jako levný krám a mě se opravdu dobře drží v ruce. Doporučuji vyzkoušet na prodejně. Jediný problém displaye co jsem zaznamenal je bílá barva na nejnižší podsvícení (Je hodně zrnitá), ale to musíte brát jako takovou úsporu energie, při zvýšení podsvícení je už bílá v pořádku. HTC Sense je sice super, ale HTC Sense 3.0 jsem měl i na Desire HD a opravdu mi na Nexusu nechybí. Sensation XL je hodně hudebně zaměřený telefon a tak 4000 z ceny se platí za sluchátka. Opravdu se nenechte zmást tím, že je Samsung z plastu a HTC z hliníku. Přeji hodně štěstí s výběrem, z mé strany doporučuji Galaxy Nexus.
Honza (14.1.2012 16:14:12)
Děkuji :)

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy Nexus i9250

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.