Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105980 zboží ve vlastních skladech
  • 11869 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC HD2 Leo Cz: datove pripojeni

Přejít na kartu produktu HTC HD2 Leo Cz

datove pripojeni
Marek (19.12.2009 14:41:12)
Dobry den, mam problem s castym datovym pripojenim. Ve vsech aplikacich jsem vypnul automaticke aktualizace, ale presto je datove pripojeni velmi casto aktivni. Vypnu ho, ale po nejake dobe je zase aktivni. Nema nekdo podobnou zkusenost? Diky
Re: datove pripojeni
Snoofy (20.12.2009 18:40:19)
Nainstalujte si balíček Modaco Nodata - malá utilitka, která dokáže zcela zakázat/povolit datová připojení.
Pavel (19.12.2009 20:45:34)
Jo, jsem z toho trochu otrávený, protože budu přecházet na tarif bez neomezeného internetu a to by se mi to sakra prodražilo. Nevím co, ale něco stále spouští připojení. Zdá se mi, že SW je v tomto směru nedotažený, mělo by to umožňovat pustit připojení pouze budu-li to potřebovat.
Pavel (20.12.2009 9:28:36)
Asi jsem na to přišel, po zákazu automatické aktualizace počasí, akcií a automatického stahování pošty je ještě ve funkci automatická aktualizace času z internetu. Po vypnutí je klid a datové přenosy se neaktualizovaly.
Pavel (20.12.2009 15:46:23)
Tak ještě jednou, všechno špatně, zase se mi telefon samovolně připojuje k internetu. Mám podezření, že to dělá operátor (Telefónica O2) aby si přivydělali. Anebo je to krám, který si dělá co chce a ne to, co chce uživatel.
Kropáček Filip (21.12.2009 15:01:40)
Dobrý den, osobně jsem to řešil úpravou APN, např. umazat poslední písmenko.

Přejít na kartu produktu HTC HD2 Leo Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.