Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 103932 zboží ve vlastních skladech
  • 11843 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung Galaxy Nexus i9250: dlouha SMS jako MMS :-(

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy Nexus i9250

dlouha SMS jako MMS :-(
Dalii (9.1.2012 9:41:32)
Nevite jak nastavit odeslani dlouhe sms jako "vice kusu sms"? ono se to automaticky pri prokroceni urciteho poctu znaku odesle jako MMS :-(
U blboucke Nokie to slo nastavit ve volbach zprav, tady se mi to nepodarilo najit. Pls jde to? Pripadne jak...
Re: dlouha SMS jako MMS :-(
Kubíček Jaroslav (12.1.2012 12:45:47)
Dobrý den,

základní aplikace toto asi neumí nastavit, alespoň jsem to nenašel, ale osobně použivám na zprávy aplikaci GO SMS (zdarma ke stažení v Marketu) a ta v nastavení odesílání má možnost rozdělit zprávu po 160ti znacích. A nebo odešle dlouhou zprávu, ale určitě ne formou MMS. Doporučuji vyzkoušet.

S pozdravem
Kubíček Jaroslav
www.SUNNYSOFT.cz
Pedro (13.1.2012 10:08:59)
Ja se snazim uz nejakou dobu SMS vubec nepouzivat. Zijeme v dobe, kdy SMS postupne umira a nahrazuji ji jine zpusoby komunikace.
Petr (6.2.2012 11:21:21)
Dobrý den, věděl by někdo, co mám udělat s nastavením Go SMS, aby jsem měl při konverzaci zobrazeno jméno, od koho je SMS ( mám tam místo jména číslo 999020 ). V seznamu došlých SMS je uvedeno rovněž toto číslo, ale ve stavovém řádku se mi zobrazí jméno odesílatele, ale pak už vlastně nevím od koho je ta SMS. Ale v původní aplikaci SMS se mi jméno zobrazí.
Předem děkuji za radu.

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy Nexus i9250

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.