Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101443 zboží ve vlastních skladech
  • 11930 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung Galaxy Nexus i9250: dotaz na vydrz

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy Nexus i9250

dotaz na vydrz
dalii (10.1.2012 13:20:04)
Zdravim,
Z telefonu jsem na jednu stranu unešenej. Tenky,velka plocha, android 4. Ale moc si ho neuziju. Baterka mi vydrzi tsk pul dne. Podotýkám ze pri vypnutem jasu a nulove konektivite. 2 minuty telefonatu, 3 prectene maily, 1 sms, 15 minut poznamek v doctogo a ted tento clanek na webu ( pripojeni pres 3g). Je 13:15 a mam 21%. Mate podobnou zkušenost? Nebo je ten muj kus vadnej? Myslim, ze ho dost setrim. Pouzivat jo jak potrebuju, vydrzi mi 3 hodiny. Slibovana pohotovostni doba ani na 30% :-(
Re: dotaz na vydrz
Kubíček Jaroslav (12.1.2012 12:14:10)
Dobrý den,

dnes vyšla nová aktualizace ICS na 4.0.2, proto je dobré při každé aktualizace provést zálohu a dát telefon do továrního nastavení. Snad Vám tento postup pomůže a životnost baterie se tím prodlouží.

S pozdravem
Kubíček Jaroslav
www.SUNNYSOFT.cz
Dalibor Veselý (12.1.2012 21:22:53)
Dekuji, rad upgraduji. Jak nejlepe udelat zalohu? Tedy ceho a kam?
Pedro (13.1.2012 10:07:03)
Kontakty, gmail, kalendar a koupene aplikace se po resetu telefonu obnovi samy. Pripadana data z aplikaci (fotky, videa, poznamky) nutno zalohovat rucne, napr pripojenim telefonu zkrze kabel k pocitaci a prekopirovanim obsahu vnitrni pameti. SMS, MSM a dalsi maily jsem nikdy neresil, takze neporadim. Nejsem si jist jestli se mi dokonce po resetu do tovarniho nastaveni dokonce neobnovilo i nastaveni pripojeni ke znamym WIFI sitim, ale mam pocit, ze ano.
Jinak s mym pouzivanim smartphone mi kazdy nevydrzi ani den. Nabijim i 2x denne, ale mobil je mnou dost vyuzivan (nahrazuje mi netbook a herni konzoli).
Kubíček Jaroslav (18.1.2012 12:28:19)
Dobrý den,
případnou zálohu dat z aplikací je možné udělat např. přes aplikaci "ES správce souborů". Zde zvolíte možnost zálohy, při které vyberete jaké aplikace chcete zálohovat (nastavení - správce - nainstalované apliace - vyberete konrétně - nastavení - záloha). Poté složku s těmito daty přesunete do PC a po obnově zpět do telefonu. Najdete ji v kořenové složce /backups/apps.

S pozdravem
Kubíček Jaroslav
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy Nexus i9250

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.