Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102911 zboží ve vlastních skladech
  • 11844 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC EVO 3D: Naskladnění

Přejít na kartu produktu HTC EVO 3D

Naskladnění
okarin (10.1.2012 23:17:06)
Dobrý den, jak vidím, nedošlo buďto k naskladnění, nebo nestačil počet kusů ve vaší objednávce. Kdy očekáváte další naskladnění? Platil jsem předem s tím, že do pátku budu mít zařízení doma, děkuji.
Re: Naskladnění
Radomil Martinec (11.1.2012 16:37:09)
Poptávka je neuvěřitelná, tento telefon není skladem nikde v okruhu 200 km :)
Radomil Martinec (11.1.2012 10:19:53)
Řeším to napřímo, nesnažím se vydupat si přeskočení v řadě objednávek, pouze jsme bral v potaz to, že Sunnysoft čekal větší objednávku na Úterý, dostatečné k uspokojení ostatních objednávek v takové míře, aby mi telefon v pátek přišel. Nezlobím se, jen jsme chtěl vědět, kdy můžu přístroj očekávat, to je vše.
JS (11.1.2012 10:15:13)
Já ho objednával v pátek v 11:44 s osobním odběrem v Brně, tak jsem zvědav, kdy tu bude.
marty: tebe už informovali o dodání?
Radomil Martinec (11.1.2012 10:21:42)
Mimochodem, nemám teď telefon, to je také hlavní důvod mé netrpělivosti.
JS (11.1.2012 10:15:15)
Já ho objednával v pátek v 11:44 s osobním odběrem v Brně, tak jsem zvědav, kdy tu bude.
marty: tebe už informovali o dodání?
marty (11.1.2012 10:21:02)
Abych byl presny, tak potvrzeni objednavky prislo v 12:20 na mail a telefon je dnes na ceste ke me.
marty (11.1.2012 8:43:58)
Zrejme nezalezi kdy jsi zaplatil, ale v jakem si poradi, coz je ferove. Kdy jsi ho objednal?
marty (11.1.2012 10:12:06)
V nedeli vecer je fakt velmi pozde. Nemohl jsi cekat ze ti prijde. Ja ho objednal v patek v 12:20. Nekdy jsou dulezite i minuty. Jinak to delas typicky cesky. Uvedes cele jmeno a zminis ze objednavku zrusis. Nemuzes cekat ze se s toho nekfo postavi na hlavu. Mel bys to resit naprimo a ne v diskuzi.
Pácha Robin (11.1.2012 16:35:39)
Já objednával v sobotu 7.1. v sobotu a dnes mě to po 13 hod došlo domů. Ale zase tak jsem na to nespěchal. Když je taková poptávka, tak jsem myslel, že se toho nabere hromady. Já jako podnikatel bych to tak určitě udělal. :)
Můj stařičký TyTN II už po 4 letech opravdu dostal hodně zabrat. Ale byl to držák a stále funguje. Nesčetněkrát spadnul na zem a mám tam 3 baterii. Ale je to skvělý přístroj. Proto bych už jinou značku nevolil nikdy. A co se týče tohoto EVO, tak všechno je to pěkné. Ale zatím si to dělá stále co chce. To bude chvilku trvat, než se s tím zase sladím. Tak doufám, že to bude stát za to. Mějte se.
Tomáš Hubálek (12.1.2012 17:10:05)
Mimochodem, ráno jsem dostal email, že zboží bude až 21.1.2011 a teď jsem dostal email, že zboží bylo odesláno (objednával jsem 10.1.2011 dopoledne). Takže asi těsně došly...
Kropáček Filip (17.1.2012 16:50:14)
Dobrý den,

jak uvadime v popisu, dodavku cekame 20.1.

S pozdravem
Kropáček Filip
www.SUNNYSOFT.cz
Tomáš Hubálek (12.1.2012 8:06:49)
Možná by nebylo od věci, kdyby SunnySoft updatnul tu dostupnost. Nebo potvrdil, že očekáváme v těchto dnech není za 14 dní. Díky.
Radomil Martinec (11.1.2012 9:11:43)
Objednal jsem v neděli večer, a posléze, na radu pracovníka z podpory sunnysoftu v pondělí ráno, protože objednávka nešla převést do registrovaného účtu, bez čehož by nešla sledovat. Platil jsem online pomocí karty, takže platba proběhla okamžitě. Ale prodejce mi potvrdil, že zařízení v pátek budu mít, protože v úterý naskladňují nové kusy, tak to vypadá, že objednávku zruším a pořídím něco jiného.

Přejít na kartu produktu HTC EVO 3D

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.