Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 103956 zboží ve vlastních skladech
  • 11854 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung adaptéry USB a SD EPL-1PLR pro Galaxy Note 10.1, Tab 2 10.1/7.0, černá: Kompatibilita s novými 7" Galaxy Taby

Přejít na kartu produktu Samsung adaptéry USB a SD EPL-1PLR pro Galaxy Note 10.1, Tab 2 10.1/7.0, černá

Kompatibilita s novými 7" Galaxy Taby
Martin (12.1.2012 0:13:21)
Dobrý den, jsou tyto adaptéry kompatibilní se Sasumgem Galaxy Tab 7.7 (P6800) a Samsungerm Galaxy Tab 7.0 Plus (P6200)? Děkuji
Re: Kompatibilita s novými 7" Galaxy Taby
Horejsek Michael (15.2.2012 11:15:08)
Dobrý den,

ano jsou
Miroslav Růžička (28.2.2012 12:18:39)
Reaguji na svůj vlastní příspěvek. Zkuoušel jsem to se všemi možnými flashkami, ale nakonec musím říci, že to funguje i s tímto tabletem. Podmínkou ale je, že se musí nejprve připojit na 30pinový konektor jen ta redukce a do redukce pak zařízení, tj. flashka. Dokonce musím říci, že to píší i v (anglicky psaném) návodu. Pokud se to zapojí jiným způsobem, tak to píše, že je poškozená SD karta, ač třeba se tam dává flashka. Nemůžu zatím zaručit, že to funguje úplně na všechna zařízení.
Děkuji.
Miroslav Růžička (27.2.2012 14:43:33)
Dobrý den,
chtěl bych se podělit o svou zkušenost s adaptéry EPL 1PLRBEGSTD. Zkusil jsem připojit flashku se souborovým systémem FAT32 (ale s USB 3.0, což nevím, zda může hrát roli), a o velikosti 16 GB (A-Data). Připojil jsem to přímo na adaptér (ne tedy přes nějaký další kabel), a je tedy fakt, že se to jakoby připojilo, ale 1. signalizovalo se, že SD karta je poškozená (což mi není jasné, co se tím mohlo myslet) a 2. dožadovalo se to ovladače. Myslím, že se to tedy reálně nakonec nepřipojilo, nikde se mi nepodařilo nalézt soubory na flashce. Nahrál jsem si z Android Marketu všechny možné programy jako "USB Device...", "USB Host Controller", "USB Host Diagnostics". Všeobecně se mi zdá, že to chce prostě pro Galaxy Tab Plus 7.0 ovladač a že ten předinstalovaný program na tom adaptéru se nespustí.
Zatím jsem nezkoušel nic jiného, ta flashka se mi zdála tak nejpřijatelnější, zkusím ještě i jiná zařízení.
Váš zákazník Slávek

P. S. Ještě bych dodal, že na stránkách Samsungu i na přelepce k tomu výrobku neuvádějí výslovně jako kompatibilní zařízení Samsung Galaxy Tab Plus 7.0, ale k tomu, aby to uspokojivě fungovalo, chybí asi málo.

Přejít na kartu produktu Samsung adaptéry USB a SD EPL-1PLR pro Galaxy Note 10.1, Tab 2 10.1/7.0, černá

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.