Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105519 zboží ve vlastních skladech
  • 11858 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC EVO 3D: Recenze

Přejít na kartu produktu HTC EVO 3D

Recenze
Honza (17.1.2012 11:07:02)
Tento telefon mám od srpna co se začal prodávat a jsem maximálně spokojený. Trochu mi ale vadí přístup HTC, který tento telefon zlevnil o 50% kvůli tomu, že se moc neprodával. Jde o to, že jsem to bral jako exkluzivnější zboží. Za dobu co ho mám jsem skoro nikde nepotkal někoho s tímto telefonem v ruce. Teď ho uvidím na každém kroku, podle toho jak se najednou prodává. Co se dá dělat iPhone má taky každý, tak proč ne Evo. Tímto přeju všem majitelům aby si telefonu užívali a byli s ním spokojeni. Ale mohli by jste se nad sebou zamyslet. Htc už nejspíš nikdy podobný mobil neudělá, protože nechce prodělávat. A tady lidi kupujou věci jenom v akci.
Re: .
emsi (17.1.2012 21:00:40)
Neúspěch toho telefonu se dal očekávat, protože jeho hlavní featura je věc, která je totálně k prdu. To takzvané 3D jsem zapnul, udělalo se mi blbě, od té doby nepoužívám. Ukázal jsem telefon kolegům programátorům, ti na 3D prohodili jen "hmm", a všichni sme se věnovali Androidu, který si chtěli všichni vyzkoušet. Celkově jsem s telefonem spokojený, přešel jsem z HTC Touch Pro 2 (a předtím Touch Pro 1). Nepovažuji Android za systém o tolik lepší než WM 6.1, nebo dokonce 6.5. Výdrž pouhý jeden den, z nějakého důvodu nefunguje exchange na některých wifi sítích, náhodné padání aplikací pro youtube a grooveshark (jiné moc nepoužívám), nepřehlednost v účtech na různé služby (aplikace "Mail" a "Gmail" jsou nechápu proč zvlášť, byť obé slouží k čtení mailu, či fakt, že zalogování se do Gmailu pro účely Sense znamená, že se mi tento email pořád nebude oběvovat v účtech a nebudu z něj posílat emaily, slouží jen k používání droidích featur. Recepce signálu je katastrofální, z nějakého důvodu to v některých oblastech každých 10 sekund přepíná mezi HSDPA a 3G, takže internet je nepoužitelně pomalý. Nemožnost odstranit built-in aplikace a nejhorší je celková složitost celého systému, kdy ani po dvou týdnech používání nemám páru jak se co nastavuje a co kdy telefon dělá. Aplikace se po schození nezavře, a tlačítko na uzavření nikde není. Rychlost a odezva systému je brilantní, displej perfektní. Klávesnice a psaní na displeji je nečekaně dost dobré a pohodlné. Paradoxně telefonování je věc, na kterou při programování androidu asi moc nemysleli, třeba seznam kontaktů: Kontakt MámHladVHK (služba pro rozvor jídla) bude sice v seznamu abecedně u M, ale až po kontaktech začínajících na "Mz". To proto, že "Mám" je dlouhé á, takže seznam je seřazen takto: "Masér", "Mrož", "Máma". Hlasové ovládání funguje stejně, jako každé jiné hlasové ovládání - nefunguje. Důvod je prostý, protože pro američany jsme rozvojová země třetího světa někde ve východní evropě (pravda pravdoucí), nepočítá se s dostupností rychlého internetového připojení (také pravda), takže cokoliv, co nějak potřebuje k běhu internet funguje jinak, když jste připojeni k wifi a jinak když nejste. Příklad: "directions to nearest mcdonalds". Na wifi okamžitě nabídne navigaci skrze maps k nejbližšímu mcdonaldu, doba voice recognition < 1 sec. Bez wifi chroustá cca 5 sekund, pak otevře prohlížeč a hledá "morning free sex". Celkově bych Android označil za systém konzumní, pro dnešní veřejnost, která nutně potřebuje manažerské smartphony k tomu, aby na tom pařili dungeon & dragons (nebo tak nějak se to MMO jmenuje) a updatovali facebook. I Windows Mobile 6.1 se starým sense byl systém, který nebyl příliš optimalizován pro dotyk, ale všechno, co se týkalo práce (kompletní exchange, poznámky, telefonování, konferenční hovory, atd) fungovalo vždy, všude, bez chyby a bylo to po ruce. U androidu toto ani omylem neplatí, mí kolegové si hromadně nakupují BlackBerry, protože WM 6.x jsou po smrti a z WP je taktéž konzumní bastl pro teenagery. Já jsem odmítnul utratit za telefon 15 tisíc, takže jsem dostal kompromis za rozumnou cenu. Celkově telefon doporučuju, za tu cenu chybu neuděláte.
re: .
Roman (17.1.2012 17:48:58)
Mohl jsi od HTC odkoupit veškerou skladovou zásobu za plné ceny, nikdo ti nebránil. Nevím co je na tom přístupu divného, prostě neuspěl na trhu, tak vyprázdnili sklady za menší cenu na které jistě mají stále zisk.
Naivní tvrdit, že všechny modely od EVO 3D již budou mít na trhu úspěch, obzvlášť v dnešní konkurenci Samsungu a nastupující Motoroly via Googlu.
Zamyslel jsem se nad sebou a jsem stále klidný. Věci v akci kupuji jen pokud jsou kvalitní a hodí se mi. Vybíral jsem mezi SGS2 a EVO 3D. Telefon je pro mě pracovní nástroj, kterej bych občas nejraději zahodil, nikoliv egoistický projev, že si mohu dovolit luxus - na to doporučuji třeba Vertu. Mobil mi zaplatí firma, takže cena nehrála zas tak velkou roli. Ale vzhledem k tomu, že nehodlám přehazovat SIMku mezi telefonama když jdu do práce, když jdu na kolo, když jdu na koně, atd., nechovám se k mobilu jako v peřince. A rozbít mobil za 7 tis. je přeci jen lepší než za 14 tis.... Btw. čím více lidí ho má, tím bude lepší podpora výrobce i komunity.
Honza Z (18.1.2012 10:12:20)
Tak za tu cenu je to super telefon, jen mi přijde, že jde HTC samo proti sobě. Jelikož Sensation v podstatě se stejnými parametry je o několik tisic drazsi a i průměrný tel. je dražší. Přirovnal bych to k tomu jako kdyby Audi zlevnilo A8 na úroveň A3 protože prodali za rok 200 ks a ne 5000.
Roman (18.1.2012 10:30:26)
Osobně mi přijde Sensation daleko "luxusnější" vzhledem než EVO 3D, ale to je věc názoru. To přirovnání bych malinko upravil, zlevnili A8 na úroveň A6 (což se mimochodem děje např. u lehce jetých A8, protože je nikdo nechce), protože jich vyrobili 5000ks na sklad a za rok prodali 200ks. To je rozdíl, zda mají něco skladem a potřebují se toho zbavit nebo zda je momentálně vyrábí, aby pokryli poptávku. Další analogie jsou povánoční výprodeje všeho.
Je to čistě má domněnka, proč je telefon za tuto cenu, nikde jsem žádné informace nečetl...

Přejít na kartu produktu HTC EVO 3D

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.