Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 106221 zboží ve vlastních skladech
  • 11875 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung Galaxy Nexus i9250: Problém s nabíjením

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy Nexus i9250

Problém s nabíjením
Hlavis (20.1.2012 1:09:12)
Dobrý den, tento telefon sice nemám od Vás (ale všechno příslušenství již ano). Ale i přesto bych na Vás chtěl mít otázku. Telefon se cca po měsíci přestal dát nabíjet, když byl zapnutý (ve vypnutém stavu na displeji blikala baterie, asi se nabíjel). Dále nešel připojit k počítači a přestal fungovat USB Host i MHL (měl jsem již Android 4.0.2). Dříve vše fungovalo. Nabíjet se začal jen s MHL adaptérem. A po vyjmutí adaptéru zůstal v baterii (v pravém horním rohu) blesk (jako když se nabíjí), přičemž už byl od elektřiny odpojen a aplikace baterie v nastavení psala "vybíjení". Při připojení k normální nabíječce (bez MHL adaptéru) se jak již jsem psal nenabíjel, ale aplikace baterie změnila text z "vybíjení" na "nenabíjí se". Setkali jste se již s tím? Popřípadě nevíte čím to je? Telefon je již v servisu. Děkuji za odpověď.
Re: Problém s nabíjením
Havry (27.8.2012 11:58:23)
stejnej problém.nějaký řešení ? tovární nastavení nic ....
Re: Problém s nabíjením
Hlavis (27.8.2012 12:10:20)
Řešil jsem to reklamací a využil jsem zakona o porušení kupní smlouvy (musí být vada již "předvýrobní" a musí se objevit do 6 měsíců) a vyměnil jsem ho za nový kus. Ikdyž mi ho prý servis opravil. Ten mám skoro půl roku a je v pořádku. Podle toho co jsem o této vadě zjistil by mělo jít jen o pokaženou serii. Výměna pomůže určitě a pokud nemáte nárok na výmenu, tak snad to ten servis spravil (chtěl jsem rovnou nový, takže nemohu potvrdit...).

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy Nexus i9250

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.