Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105569 zboží ve vlastních skladech
  • 11859 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Parrot CK 3100: Samsung Galaxy S2, Parrot CK 3100 a navigační SW Sygic

Přejít na kartu produktu Parrot CK 3100

Samsung Galaxy S2, Parrot CK 3100 a navigační SW Sygic
ZdendaS (27.1.2012 21:19:37)
Na u vás koncem loňského roku zakoupeném zařízení Samsung Galaxy S2 (Android 2.3.4) letos zakoupenou navigační aplikaci Sygic. S aplikací jsem velmi spokojen, ale nechal jsem si do automobilu (Škoda Fabia 2006) namontovat bluetooth sadu Parrot CK 3100. Spárování proběhlo bez problémů, do Parrota se mi přenesly i kontakty a lze uskutečnit telefonní hovor (autoradio se při spojení hovoru ztlumí) a vše probíhá jak má.
Předpokládal jsem ale, že akustické navigační pokyny Sygic budou podobným způsobem rovněž přenášeny do reproduktorů autoradia (Radio_Symphony_CD_F). To se však neděje a pokyny vycházejí z telefonu.
Zkoušel jsem "googlit", ale bez úspěchu.
Omlouvám se, že s problémem obtěžuji, ale vzhledem k tomu, že jak telefon tak i bluetooth sada jsou poměrně hodně rozšířené, předpokládám, že jste jej třeba již řešili.
Nevím zda je třeba změnit nastavení v telefonu, v aplikaci Sygic nebo v bluetooth sadě Parrot.
Děkuji Vám předem mnohokrát za odpověď.
S pozdravem
Zdeněk Šebek, Jihlava
Re: Samsung Galaxy S2, Parrot CK 3100 a navigační SW Sygic
Zdeněk Šebek, Jihlava (30.1.2012 12:39:42)
Dle vyjádření dodavatele navigačního SW je nutné, aby zařízení poporovalo A2DP

(http://www.sunnysoft.cz/zbozi/063ZSA-221/samsung-i9100-galaxy-s-ii.html?diskuse=1) - telefon podporuje Bluetooth v 3.0 (A2DP)

na stránkách výrobce handsfree sady www.parrot.com jsem se dočetl, že můj výše uvedený model telefonu SGS2 je pro Parrot CK3100 uveden mezi kompatibilními zařízeními.
Dle dokumentu http://parrotpartners.com/docs/ck3100/ck3100_cnds_en.pdf
(..."As Parrot products are 100% Bluetooth compatible, they are compatible with almost every Bluetooth stereo mobile phone (A2DP). ..."

Vzhledem k tomu, že s přenosem telefonických volání do BT sady není problém, domnívám se, že tedy bude nejspíše v nastavení telefonu. Tam se mi však příslušné nastavení nepodařilo nalézt. Je to tedy spíše otázka pro dodavatele telefonu (obě jsou poměrně hojně užívaná).
"Guglím" již několik dní tak, že se ze mne kouří ;-)
Zatím se mi přenos jiného signálu než telefonických hovorů do Parrota nedaří (přenos hudby a především hlasových pokynů navigačního SW). Doufám, že se najde někdo, kdo poradí. Předem děkuji za snahu!

S pozdravem Zdeněk Šebek, Jihlava
Re: Samsung Galaxy S2, Parrot CK 3100 a navigační SW Sygic
Zdeněk Šebek, Jihlava (31.1.2012 19:02:42)
Doplňuji co jsem zjistil, neboť si myslím, že to může zajímat případné zájemce o koupi Parrot CK3100 LCD a/nebo Samsung Galaxy S2:
Dle dnešního vyjádření firmy Parrot model CK3100 LCD nepodporuje technologii A2DP.
Dnes jsem ale odzkoušel přenos hudby z přehrávače v mobilním telefonu Nokia N80 - úspěch, hudba je přenášena do hands-free sady. (Je to možné, že by hudba byla přenášena když by HF sada Parrot neměla A2DP? - nevím - a rada stále žádná). A Samsungovi se stále nějak nechce komunikovat (kromě telefonních hovorů).
Dnes jsem se byl v opravně ptát zda to nemůže být nastavením SGS2 - prý ne, prý ať upgraduji HF kit Parrot, ale v tom mám poslední verzi FW, tedy 5.0 D.

** ???
Máte někdo funkční propojení Parrot CK3100 LCD se Samsung Galaxy S2 (myslím přenos zvuku telefonu, hudby a případně navigace). Zaráží mne, že stará Nokia N80 přes HF hraje a nový SGS2 ne. Díky za informace.

Přejít na kartu produktu Parrot CK 3100

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.