Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102185 zboží ve vlastních skladech
  • 11839 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace: Stredovy gombik na DO

Přejít na kartu produktu Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace

Stredovy gombik na DO
southpark (29.1.2012 18:18:06)
Dobry den, mam HF sadu MKi9200 asi tyzden nainstalovanu v aute a vsetko ide ako ma az na jednu dost zaujimavu drobnost. Stredovy gombik na dialkovom ovladani raz funguje, inokedy vobec nefunguje. Ostatne gombiky idu v poriadku. Nemoze tam byt nejaka hardwarova chyba? Uz som skusal aj najnovsi firmware ale nezabralo to. Skusal som aj parovanie ale enspustilo sa... Lubo z Martina
Re: Stredovy gombik na DO
Jaroš Luboš (4.2.2012 16:43:30)
Dobrý den,
zřejmě se bude jednat o hw vadu ovladače. Doporučuji řešit jako reklamaci.
...

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz
Víťa (17.3.2012 18:51:05)
Přesně tak se mi to chovalo taky, ale většinou jen ráno, když bylo auto promrzlý. Vyměnil jsem baterku v ovladači a bral ho domů. Teď už je teplo tak všechno funguje OK.
southpark (17.3.2012 18:57:03)
ked bolo chladnejsie tak nefungoval vobec, ked je teplejsie tak funguje polovica tlacitiek... uz je to v reklamacii, najlepsie na tom je, ze v manualy nie je nikde spominane, v akej prevadzkovej teplote sa to ma pouzivat a navyse aj keby bolo, tak si snad nekupujem HF sadu do auta aby som ju pouzival iba v lete!!! to mi potom ziadne BT netreba... aj tak ma najvacsi problem stredove tlacitko na vyber menu, to ide raz zo 100 stlaceni (ale nocny/denny rezim to meni dookola... ZAHADA)
SOUTHPARK (12.5.2012 17:12:49)
Ja som to dal reklamovat a neuznali to, vsetko je v pohode, uz mam aj novu bateriu, len mi neslo do hlavy, ako po dvoch mesiacoch pouzivania moze odist bateria (nepouzival som HF casto) a navyse v navode pisu, ze by baterka mala vydrzat cca 12 mesiacov bezneho pouzivania.
Robert (12.5.2012 17:05:19)
Měl jsem to samé,před reklamací jsem raději vyměnil baterii a všechny tlačítka začaly fungovat i v -20 °C. Řešil jsem to tuto zimu.

Přejít na kartu produktu Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.