Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102210 zboží ve vlastních skladech
  • 11846 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Kolébka pro Motorolu Razr XT910 s HDMI výstupem (89527N): USB konektivita

Přejít na kartu produktu Kolébka pro Motorolu Razr XT910 s HDMI výstupem (89527N)

USB konektivita
Martin (30.1.2012 13:45:03)
Jakým způsobem je možné připojit USB klávesnici, myš, flashdisk jak je uvedeno v popisu výrobku? Z obrázku (kde bohužel není vidět pravá strana) u výrobku to na mne působí že to nejde, protože dle toho co se mi podařilo na webu najít existují 2 verze/modely dokovací stanice pro XT910, jedna s výstupy jaké máte na obrázku (microUSB, microHDMI, audio výstup) a druhá k tomu má navíc "klasické" USB konektory jaké jsou např. v PC. Můžete mi do toho vnést trochu "světlo" o jaký typ kolébky se v tomto případě tedy jedná? Za odpověd předem díky.
Re: USB konektivita
Malatinský Miloslav (16.2.2012 11:38:28)
Dobrý den,

jedná se o HDMI kolébku, skrze kterou můžete multi-mediální obsah Vaší Motoroly Razr sdílet na Vaší HD televizi. Kolébka navíc dobíjí a umožňuje synchronizaci. Periferie skrze micro-USB konektor bohužel nelze připojit.

Hezký den přeji.

S pozdravem
Malatinský Miloslav
www.SUNNYSOFT.cz
Martin (17.2.2012 14:28:13)
XT912 je americká verze RAZRu (CDMA+LTE), evropská má označení XT910 (GSM+3G), kromě odlišné rádiové části jsou naprosto shodné a pro obě je stejné příslušentví, mj. by mne zajímalo jestli bude k dostání i Motorola bluetooth klávesnice s integrovaným touchpadem, která od všeho ostatního co je na trhu má nejlepší ergonomii (vyřešené schovávání touchpadu pod klávesnici).
Malatinský Miloslav (12.3.2012 14:37:13)
Dobrý den,

bohužel se nám zatím nepodařilo zjistit informace o její dostupnosti. Každopádně určitě bychom tuto informace vložili do diskuze.

Hezký den

S pozdravem
Malatinský Miloslav
www.SUNNYSOFT.cz
Martin (16.2.2012 15:28:23)
Dobrý den,
děkuji za odpověd. Už se mi podařilo zjistit jak té kolébce která má USB konektory (ke kterým se dají připojit běžné periférie - klávesnice, mýš, flash) říkají v Motorole, je to "HD Station". Je nějaká šance že by se u Vás mohla objevit v nabídce?
Malatinský Miloslav (12.3.2012 14:40:18)
Dobrý den,

děkujeme za podnět. Kód již je k nalezení v názvu produktu.

Hezký den přeji

S pozdravem
Malatinský Miloslav
www.SUNNYSOFT.cz
Michal (17.2.2012 13:17:46)
Jen bych chtěl podotknout, že obě jsou HD docking station. Kolébka s USB pro periferie je označena číslem 89526N a bez USB 89527N.

Nejlepší by tedy od prodejce bylo, kdyby ke zboží doplnil toto číslo, aby bylo jasné o kterou kolébku se jedná. Také by mě zajímalo zda je kolébka s označením 89526N pro Motorolu Razr XT910. Já jsem našel popis pouze pro XT912.

Děkuji.

Přejít na kartu produktu Kolébka pro Motorolu Razr XT910 s HDMI výstupem (89527N)

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.