Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102243 zboží ve vlastních skladech
  • 11843 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

JABRA HandsFree BT STONE - černá: Výdrž Jabra stone 2

Přejít na kartu produktu JABRA HandsFree BT STONE - černá

Výdrž Jabra stone 2
tazzmania (4.2.2012 15:10:58)
Tohle sluchátko není špatně zpracované, pouze výdrž baterie a preferovaná výdrž nesedí. Sluchátko vydrží necelé dvě hodiny hovoru, problémem začne, jakmile sluchátko začne nahlašovat, že je slabá baterie, činí tak již po cca 90 minutách hovoru a při tomto hlášení odpojí mikrofon a sluchátko, takže neslyšíte stranu, se kterou komunikujete, sluchátko je již při tomto hlášení nepoužitelné. Při zasunutí do základny pro dobití, kde výrobce zaručuje plné dobití po 20 minutách mi sluchátko vydrželo funkční necelou hodinu. pro dlouhou jízdu autem je toto sluchátko nepoužitelné. Co se týká multipointu a ovládání, je sluchátko v tomto provedení třída, ale s výdrží je bohužel hodně na štíru. navíc se mi stalo, že do tří dní mi nepípla ani základna, i když měla být nabitá ještě z minimálně 70-ti procent. Dva mikrofony, neboli odrušení fungují na střídačku, někdy je odstínění ruchu funkční, jindy naopak měla druhá strana problém mne vůbec slyšet, nebo měla ode mne velikou ozvěnu... Výrobce nedodává ani podrobný návod k použití sluchátka a zákazník mnohdy ani neví, že si může dohrát do sluchátka jiný jazyk, nebo jiné hlášení různých informací, které sluchátko nahlašuje během používání. Výrobce, nebo dodavatel sám, při vyřizování reklamací bohužel nepostupuje zcela korektně a sám si protiřečí při vyřizování reklamací

Přejít na kartu produktu JABRA HandsFree BT STONE - černá

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.