Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102749 zboží ve vlastních skladech
  • 11844 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung rozšiřující baterie Power Pack EEB-U20 pro Samsung Galaxy S II, černá: Echo při volání

Přejít na kartu produktu Samsung rozšiřující baterie Power Pack EEB-U20 pro Samsung Galaxy S II, černá

Echo při volání
Karel (29.2.2012 13:22:10)
Při telefonování s nasazeným bateriovým krytem slyším volaného dobře, zatímco on mi vůbec nerozumí, protože všechno co řekne se mu za několik vteřin vrátí jako ozvěna. Takže během hovoru musím kryt sundat, pak ozvěna zmizí. Poslal jsem to na reklamaci a čekám na výsledek.
Samsung Galaxy S2 a echo při použití krytu
Laďa (5.3.2012 22:39:49)
Koupil jsem nový Samsung Galaxy 2 a k tomu plastový kryt a komu jsem volal tak slyšel svoji ozvěnu a ptal se mě, kde jsem, že se takto nedá volat. Jak jsem kryt sundal tak je to v pohodě. Jiný Samsung G II který mám ve firmě toto nedělá. Myslel jsem, že je to neznačkovým krytem a vyhodil jsem ho, ale dnes jsem zkoušel ten originál nabíjecí o kterém se zde píše a zase to dělalo tu ozvěnu. Pak jsem vyzkoušel plastový kryt jiný a taky ozvěna - bádal jsem na netu a našel odkaz na jednom foru, že to některé SGII dělají a nikdo neví proč a reklamace nepomáhají. Prostě kašlu na kryt a mám jen elegantní futrál.

Přejít na kartu produktu Samsung rozšiřující baterie Power Pack EEB-U20 pro Samsung Galaxy S II, černá

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.