Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105335 zboží ve vlastních skladech
  • 11858 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC One X černá + navigace Sygic Evropa ZDARMA: baterie

Přejít na kartu produktu HTC One X černá + navigace Sygic Evropa ZDARMA

baterie
dotazující se (6.3.2012 2:46:57)
Mám dotaz k baterii. Jak to bude se zárukou na baterii, když nebude uživatelsky vyměnitelná? Po roce každodenního nabíjení (víc to pravděpodobně stejně nevydrží) ta baterka ztratí větší část své kapacity a pak už to třeba nevydrží ani ten den. Co pak? Záruční oprava zdarma - baterie zde není spotřební materiál, ale součást telefonu? Můžu do toho vlézt (rozšroubovat, odcvaknout apod.) a vyměnit baterku, aniž bych přišel o záruku (a půjde vůbec někde koupit)? Musím to dát do jediného autorizovaného servisu s tím, že při koupi nebudu vůbec tušit, na kolik mě výměna (doprava, práce, baterka za cenu nadiktovanou HTC, protože se na volném trhu nebude prodávat) bude stát? Tedy výměna se nemusí vůbec vyplatit jako u různých oprav výrobků, i když jde třeba o banalitu?

A jak to řešit po záruce?

Vzhledem k potřebě častého nabíjení je myslím každému jasné, že ta baterka prostě nevydrží po celou životnost zařízení. Zvláště, když jde o současný highend a tedy i po delší době to bude telefon na celkem slušné úrovni.
Re: baterie
Sir Sprice (15.3.2012 11:17:13)
Díky
Kropáček Filip (5.4.2012 11:52:10)
Dobrý den,

to se da pohodlne resit pouzitim zaloznich nabijecek

S pozdravem
Kropáček Filip
www.SUNNYSOFT.cz
Horejsek Michael (15.3.2012 16:43:27)
Dobrý den,

zde je oficiální vyjádření dovozce.

V žádném případě nelze odšroubovat zadní kryt a samovolně si opravovat baterii či vyšroubovat ji ven – takové jednání, kdy budou zákazníkem porušené plomby bude automaticky posuzováno jako nezáruční oprava.
V případě, že baterie ztrácí kapacitu, je nutné odeslat celý telefon do VSP DATA, kde technici určí, zda je závada oprávněná a podle platné záruky sami baterii v telefonu vymění. Servis zároveň určí, zda-li se jedná opravdu o defekt na baterii nebo o vadu přístroje. Po praktické stránce se tedy nic nemění, vše zůstává při starém, pouze s tím rozdílem, že baterii už nelze koupit samostatně jako příslušenství, ale výměnu v záruce provede servisní středisko VSP DATA.

Na defekt baterie poskytujeme plnou záruku 24 měsíců.
Na kapacitu baterie poskytujeme zkrácenou záruku 6 měsíců.

Pokud by tedy baterie vykázala větší úbytek kapacity než je předepsáno, servis během dvou let baterii vymění zdarma.
Horejsek Michael (15.3.2012 10:06:58)
Dobrý den,

děkujeme za velmi zajímavý dotaz. Předáváme jej zastoupení značky a následně zde uvedeme oficiální vyjádření.
Pavel (10.3.2012 15:39:55)
No,baterka mě taky trošku odrazuje,jinak už jsem si na něj odložil :)
Jít po roce do servisu,aby telefon při výměně podřeli nebo nějak jinak poškodili a pak ještě tvrdili,že to tak už bylo,no,vlastní zkušenost,ikdyž ne se servisem HTC,abych jim nekřivdil.
Také by mě zajímalo,jak dlouho asi ta 1800mAh baterka vydrží v provozu,snad to bude dobře sladěné.
re: baterie
Sir Sprice (8.3.2012 17:01:41)
to by mě taky zajímalo
re: baterie
d3vaS (10.3.2012 10:01:30)
S tou baterii to bude stejné jako u E10i (SE X10 Mini) kde je také baterie vestavena a zaruka na ni je 2 roky, jelikoz je soucasti telefonu.
r (31.3.2012 10:08:39)
.. hodně lidí používá telefon tak, že "na cestách" vybitou baterkou prostě vymění za záložní - to zde nepůjde, přístroj je tedy (asi nejen) pro mne nepoužitelný..
Jaroš Luboš (5.4.2012 16:58:00)
Dobrý den,
jedinou volbou je skutečně odesláním tel. do servisu VSP data. Servis je však v tomto směru velice promtní a reklamace či pouhé výměny by tak mohly být řešeny v rámci 1 týdne.

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz
ludek_f (3.4.2012 14:07:52)
Dobrý den.

Nevydržel jsem a kontaktoval VSP Data se žádostí o podrobnější informace ohledně výměny baterie (ptal jsem se na parametry, dle kterých se stanoví, že stav baterie odpovídá, jak dlouho trvá test baterie, celková délka opravy a cenová kalkulace výměny mimo záruku).
Zde je odpověď.

Luděk

Přeji dobrý den

doba potřebná k otestování baterie je cca 24 hodin.
Cena za její výměnu (v případě, že by nešlo baterii vyměnit v rámci záruky) se bude pohybovat okolo 700Kč bez DPH. Bohužel však ještě nemáme přesnou kalkulaci.

Doba celkové opravy se bude pohybovat okolo 5 dní

S pozdravem / Best Regards
Vavera Roman
Cheif engineer
HTC Projects CZ, SK, AU, GE
VSP data
Service park area
Průmyslová 1181
Sezimovo Ústí II
39102
www.vspdata.cz
www.htc.com
Zdeněk (2.4.2012 14:04:29)
Dobrý den,
Oficiální vyjádření dovozce se vztahuje na reklamaci, jen dopředu se chci informovat, pokud nebudu uplatňovat reklamaci a budu chtít (na vlastní náklady) vyměnit baterii za novou. Rád bych se např. někam (kam?, nebo jakýkoliv servis MT) dostavil (předpokládám po předchozí domluvě z důvodu naskladnění baterie) a tato baterie by mě, byla v servise, který za toto ručí vyměněna. Je to právě z toho důvodu, že bateriový blok nevydrží (každodenní) používání a nabíjení více jak rok. Pokud bude jediná možnost zařízení odeslat do VSP DATA a nutností mít záložní zařízení je toto asi nešťastná volba spol. HTC.

Přejít na kartu produktu HTC One X černá + navigace Sygic Evropa ZDARMA

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.