Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102751 zboží ve vlastních skladech
  • 11844 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung originální baterie EB-K1A2EW pro Samsung Galaxy S II, 2000mAh bílá: Kryt nedrží

Přejít na kartu produktu Samsung originální baterie EB-K1A2EW pro Samsung Galaxy S II, 2000mAh bílá

Kryt nedrží
Václav Purmenský (7.3.2012 18:11:59)
Dobrý den,
Dnes po měsíci mi dorazila baterie se zadním krytem a kryt v horní pravé čásni u poutka vůbec nedrží. Zkoušel jsem to několikrát nasadit a horní část krytu drží velice špatně. Prosil bych to vyreklamovat
Re: Kryt nedrží
Václav Purmenský (21.3.2012 12:24:39)
Bílý kryt nedrží jak u originálu. Nejde docvaknout v horní části. Týká se to všech krytů a pro ty, kterí si ho chtějí zakoupit tak nedoporučuji.
Jaroš Luboš (8.3.2012 17:32:58)
Dobrý den,
prosím tedy o doručení krytu zpět na naší doručovací adresu k reklamaci. Reklamace bude řešena výměnou.
...

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz
Václav Purmenský (15.3.2012 10:27:04)
Po zaslání nového krytu (pokud byl měněn)opět nedrží v tom samém místě. Zasílám zpět jako druhou reklamaci. Není možné aby tyto bílé kryty všechny nedržely. Mám ještě od vás černý, který drží perfektně

Přejít na kartu produktu Samsung originální baterie EB-K1A2EW pro Samsung Galaxy S II, 2000mAh bílá

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.