Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 103821 zboží ve vlastních skladech
  • 11854 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC EVO 3D: PROC?

Přejít na kartu produktu HTC EVO 3D

PROC?
smartin (8.3.2012 11:09:08)
Internetová cena: 6 990 Kč
Internetová cena bez DPH: 5 825 Kč
Doporučená cena: 15 990 Kč
Ušetříte: 9 000 Kč

Za 15 990 se prodava napriklad Asus Transformer Prime. Nejdrazsi Evo v ceskym e-shopu je za 11705 Kč (heureka.cz). Proc tam uvadite nesmyslnou cenu a snazite se namluvit svym zakaznikum, ze dostanou slevu 9000 Kč? Kdybych na Evo dostal 9000 Kč slevu, tak byste mi museli k Evu jeste 2000 Kč doplatit. Z meho pohledu jde o klamani zakazniku, kdy se je snazite presvedcit o sleve, ktera neexistuje. Jednim slovem: podvod. Nastesti vetsina z nas zna aspon heureka.cz a je schopna si ceny pred nakupem overit, ale verim ze existuji lide, kteri budou verit tomu, ze jim nabizite 9000 slevu. Tento pristup se mi prici a sve budouci evo asi koupim jinde. Velmi mne to mrzi, protoze mam sunnysoft rad jiz radu let.
re: proc?
Debílek (8.3.2012 13:52:40)
Hele, s tím si hlavu nelámej, Mall dělá to samé, uvádějí obvyklou cenu, za kterou se to nikdy neprodávalo, ani jako novinka. Je to podvod a taky za to brzy zaplatí, tady jde určitě o klamání spotřebitele a firmy se neponaučí. Dal bych jim 10 mega pokutu a hned by se srovnali..
Re: PROC?
smart.in (8.3.2012 15:04:56)
Ja vim ze to delaji i ostatni a neni jich malo. Jen me to proste u meho oblibeneho sunnysoftu mrzi vic, nez treba od podvodniku z mallu.
Horejsek Michael (15.3.2012 10:27:31)
Dobrý den,

děkujeme za upozornění.

Skutečnost je následující. V době uvedení na trh, tedy listopad 2011 byla doporučená cena opravdu 15 490 Kč s DPH. Po prvním naskladnění v prosinci 2011 jsme my osobně začali prodávat telefon za 12 990 Kč s DPH. V březnu 2012 padla cena na současných neuvěřitelných 6 990 Kč s DPH. Naší chybou je opravdu to, že jsme neaktualizovali doporučenou cenu, což bylo opravdu zavádějící = nyní je to opraveno.

Pravdou ovšem je, že pokud porovnáte ostatní telefony na trhu, tak zjistíte, že za podobnou konfiguraci dáte stále kolem 12-13 000 Kč s DPH.

Tuto skutečnost nyní uvádíme v popisu produktu.

Omlouváme se za toto nedopatření a děkujeme za pochopení.
Palermo (2.7.2012 10:13:09)
Já bych to tedy za podvod rozhodně nepovažoval. Když telefon vylezl, mohla jeho cena nějak takto vypadat. Pravdou je, že asi zájem nebyl tak velký a tak ho záhy nabízeli i za polovic. Ale mě to za telefon s dvoujádrovým procesorem 1,2, takto velkým displejem s takovým rozlišením, 1GB Ram a třeba 8GB kartou v balení, příjde akceptovatelná cena. Zejména s přihlédnutím na 3D technologii...

Přejít na kartu produktu HTC EVO 3D

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.