Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101266 zboží ve vlastních skladech
  • 11925 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Služba Aktualizace map/y pro navigaci TomTom (nezahrnuje cenu map/updatu): Problém s aktualizcí Tom Tom CO 1005

Přejít na kartu produktu Služba Aktualizace map/y pro navigaci TomTom (nezahrnuje cenu map/updatu)

Problém s aktualizcí Tom Tom CO 1005
Charvát (11.3.2012 14:37:02)
Dobrý den,
mám navigaci TomTom Go 1005 (ještě v záruce). Bohužel hned po zakoupení se vyskytl problém, že navigace bez připojení k zásuvce v autě anebo k PC se během krátké chvilky vypnula. Reklamoval jsem ji v Alzasoftu a po měsíci mi byla vrácena s tím, že problém byl vyřešen aktualizací softwaru. Sice jsem se nad tím pozastavil, nicméně jsem navigaci převzal, abych během následujících dnů zjistil, že navigace dělá stále to samé. Následovala další „oprava“ a po dalším měsíci byla reklamace vyřešena.
Nyní se vyskytl další problém. Připojím navigaci k PC, aplikace MyTom Tom mi oznámí, že je k dispozici 26 aktualizací. Ačkoliv se úspěšně přihlásím, aktualizace nelze do navigace stáhnout. Navigace sice s PC komunikuje, dokonce mi po kratičké chvilce oznámila, že aktualizace jsou hotové, ale po dalším připojení mi zase oznamuje připravených 26 aktualizací.
Před reklamacemi aktualizace normálně fungovali. Můžete poradit, kde by mohl být problém?
Děkuji
Re: Problém s aktualizcí Tom Tom CO 1005
Kropáček Filip (14.3.2012 15:04:57)
Dobrý den,

asi nejlepsi bude se s navigaci zastavit na nektere nasi prodejne, kde Vam pomuzou technici.

S pozdravem
Kropáček Filip
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Služba Aktualizace map/y pro navigaci TomTom (nezahrnuje cenu map/updatu)

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.