Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 106178 zboží ve vlastních skladech
  • 11874 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Qstarz GPS přijímač BT-Q1000XT (Bluetooth, paměť 8MB pro 50.000 záznamů, MTK II chipset 66 ch): Spolehlivost

Přejít na kartu produktu Qstarz GPS přijímač BT-Q1000XT (Bluetooth, paměť 8MB pro 50.000 záznamů, MTK II chipset 66 ch)

Spolehlivost
Štěpán (24.3.2012 18:25:55)
S předchůdcem tohoto modelu QSTARZ BT-Q1000 mám bohužel ne úplně dobré zkušenosti.
Jednak uváděný počet zaznamenaných bodů je v praxi několikanásobně nižší a to i v případě, když nastavíte ukládání pouze času a souřadnice. Takže doporučuji vyzkoušet reálnou kapacitu před tím, než budete zaznamenávat něco důležitého.
Ale větší problém, se kterým jsem se setkal je to, že v některých se záznam v zařízení neukládal. Logování bylo třeba zapnuté celý den, ale přiložený program pak ukazoval, že není nic zaznamenáno. Ale při zobrazení zaplnění paměti zařízení bylo vidět, že nějaká data jsou uložená, ale obslužný program je nebyl schopen přečíst.
Toto se mi stalo za 4 roky a cca 80 dní používání (turistika, 0,2Hz) asi 5x, ale přišel jsem o záznamy z přibližně 20 dní.
Výrobek byl jednou vyměněn, ale problém přetrval a vzhledem k nemožnosti dokazování chyby jsem reklamace vzdal.
Takže výrobek nedoporučuji na logování, pokud vám opravdu jde o spolehlivost.

Přejít na kartu produktu Qstarz GPS přijímač BT-Q1000XT (Bluetooth, paměť 8MB pro 50.000 záznamů, MTK II chipset 66 ch)

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.