Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 103064 zboží ve vlastních skladech
  • 11847 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC One X černá + navigace Sygic Evropa ZDARMA: synchronizace s outlookem

Přejít na kartu produktu HTC One X černá + navigace Sygic Evropa ZDARMA

synchronizace s outlookem
Martin K. (26.3.2012 14:31:50)
Dobrý den,

prosím Vás, jak je to se synchronizací s outlookem? Potřebuji hlavně 100% kontakty a kalendář..? Mám HTC Titan a to je opravdu katastrofa... Ještě jsem ho kvůli tomu nepoužil a mám ho v krabici...
děkuji moc
Re: synchronizace s outlookem
Martin K. (2.4.2012 9:30:31)
Děkuji za info a prosím Vás, neobjevilo se něco podobného na wp7...? Nové "centrum zařízení"...?
re: synchronizace s outlookem
r (31.3.2012 10:05:27)
.. pro synchronizaci s klientem Outlooku (tedy ne přímo s Exchange serverem) je potřeba doinstalovat (koupit) aplikaci VC Organizer. Není to tak komfortní jako Active Sync na Windows - nesynchronizuje se při každé změně - ale poslední verze už celkem použitelná je.
Adámek Martin (10.4.2012 10:34:29)
Dobrý den,

pomocí utility HTC sync můžete synchronizovat multimediální obsah, soubory a hlavně pak kontakty a kalendář.

Aktuální verze je vždy ke stažení na webu výrobce:
http://www.htc.com/www/help/

S pozdravem
Adámek Martin
www.SUNNYSOFT.cz
Martin K. (4.4.2012 18:23:54)
Asi nejde jen o HTC, je to především problém nových wp7... ale moc bych ocenil, kdyby mi někdo pomohl...
Pepa (4.4.2012 0:36:55)
Tak to je tedy moc velký problém ! Bez perfektní a přitom jednoduché synchronizace je to celé k ničemu. Já jsem si ho chtěl koupit. :-(

Jsem zvyklý PDA jenom odložit do kolébky u PC, a to hned u dvou různých PC na různých pracovištích, a vůbec o nic se nestarám a veškeré informace v Outlooku a dokonce i nastavené soubory (např. z EXCELu) se zcela automaticky synchronizují ihned při jakékoliv změně. Takž se nemusím vůbec o nic starat a mám pořád v obou PC i v PDA shodná data.

To tedy HTC opravdu neumí ???
To uměl už i stařičký černobílý PALM před 10-ti lety.
Pavel K. (15.4.2012 0:12:43)
Dobrý den,
synchronizaci s PC Windows Phone neumí, dneska už je všechno v cloudu (a asi je to tak dobře). Outlook mám připojený na Hotmail účet zadaný v telefonu přes Outlook Hotmail Connector a všechno jede naprosto v pohodě, synchronizují se maily, kalendář, kontakty... Zatím jsem nepřišel na nic, co by to neumělo (a je to zadarmo :-)).

S pozdravem
Pavel K.
Pepa (15.4.2012 7:36:26)
Pavle, obávám se, že to není (alespoň pro mě) dobré řešení. V žádném případě si nechci stahovat e-maily do PC, ani do PDA. Konec konců ani by se mně do PDA nevešly, proto s nimi pracuji přes webmail. Nechci také být stále připojen k NETu, a nechci kontrolu nad svými zařízeními sdílet s neznámými lidmi a programy z NETu. Chci mít svá zařízení (hardware i software) pod vlastní kontrolou. Proto potřebuji synchronizaci pouze mezi PDA a PC, v žádném případě prostřednictvím NETu.
Pepa (15.4.2012 7:57:07)
Nechápu také krok zpět ze strany pracovníků HTC, když do novějšího modelu nedali slot pro paměťovou kartu (v sensation byl). Já mám sebou několik paměťových karet s daty a vyměňuji je podle potřeby. Vždyť jedna paměťová karta 32 Giga je na data málo. To je pro mě druhá (vedle synchronizace) "překážka". Asi musím zůstat u svého stařičkého HP-4700, který je v těchto parametrech lepší než nová HTC. :-(
Pavel K. (15.4.2012 14:41:06)
Dobrý den,
chápu, jediné, co Vám mohu poradit, je hlasovat na stránce http://windowsphone.uservoice.com/forums/101801-feature-suggestions/suggestions/2488092-full-sync-with-outlook-via-usb-wireless-cloud - tuhle funkci chce docela hodně lidí, nezbývá než doufat, že Zune co nejdřív nahradí nějakým plnohodnotným programem pro synchronizaci.

S pozdravem,
Pavel K.

Přejít na kartu produktu HTC One X černá + navigace Sygic Evropa ZDARMA

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.