Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102232 zboží ve vlastních skladech
  • 11839 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC Sensation XE: Navigace

Přejít na kartu produktu HTC Sensation XE

Navigace
Milan Moravčík (31.3.2012 13:35:58)
Dobrý den, je v tomto telefonu standardně nainstalovaný nějaký navigační software+automapy? Nebo musím dodatečně dokoupit
Sygic GPS Navigation? Děkuji
Re: Navigace
RoSch (3.4.2012 9:40:40)
V telefonu je sice Navigace přímo od Google (přes GPS), ale raději doporučuji dokoupit ten Sygic Aura. Já to koupil v balíčku přímo s telefonem a nemůžu si stěžovat. Navigace je fakt super ;-)
Tady je odkaz na tu Navigaci od Google: http://www.google.cz/intl/cs_ALL/mobile/navigation/
Milan (3.4.2012 16:25:20)
To je super,, dík
RoSch (3.4.2012 16:18:45)
No, při mém běžném denním používání tak max. den a půl (1hod poslechu mp3, 1hod telefonování, 0,5-1,5 hod navigace, večer tak pul hodky na netu přes wi-fi). Ale třebas tento víkend jsem měl nějaké zdravotní potíže, takže na hraní s telefonem jsem moc neměl náladu a vydržel mi od pátku do pondělí odpoledne ;-). Kolega co má Desire HD tak tvrdí, že si o 1,5 denní výdrži může nechat jen zdát :-) Ta baterie 1730 mAh "trochu" znát je. Na druhou stranu, telefon je nový a uvidím jak na tom s výdrží bude tak za rok.
Milan (3.4.2012 16:03:23)
Děkuji za info, ještě mi prosím napište, jak dlouho Vám vydrží baterka?U těchto telefonů počítám 1den, ale nebylo by na škodu více :-)

Přejít na kartu produktu HTC Sensation XE

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.