Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102232 zboží ve vlastních skladech
  • 11839 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung ET-R205 microUSB-USB host pro Galaxy S4, Note II, Nexus: Nexus ICS 4.0.4

Přejít na kartu produktu Samsung ET-R205 microUSB-USB host pro Galaxy S4, Note II, Nexus

Nexus ICS 4.0.4
Honza Petrášek (16.4.2012 19:43:54)
Tak na Galaxy Nexus s 4.0.4 mi nefunguje. Flashka sviti, ale telefon nereaguje ani na samotny kabel, ani kdyz pripojim usb flashku. Jeste jsem zkousel pripojit USB bluetooth, ale taky jen sviti bez reakce telefonu. Jina zarizeni sem nezkousel, jde mi hlavne o flashku. V telefonu jak jsem cetl asi nastavit nic nemusim? Protoze jinak nevim pro mi to nefunguje, kdyz jinym jo. Telefon nema root.
Re: Nexus ICS 4.0.4
Horejsek Michael (24.4.2012 10:13:48)
Dobrý den,

upraveno v popisu. Děkujeme za postřeh.
Honza Petrášek (17.4.2012 17:55:34)
Tak uz jsem se dozvedel, ze flash disk nepodporuje...lec se to tu pise.
Milan (1.5.2012 14:23:02)
Chcete, říci, že NEXUS nepodporuje přes USB host karty ani flashky? A že ani nebude. ICS 4.0.4 si Nexus už stáhl a nainstaloval a stále flaska ani čtečka s kartou chodit nezačala.
To by mne docela namíchlo, protože jen pro to jsem do něj šel, že si tím budu moci jeho pamět "nastavit"
Kubíček Jaroslav (9.5.2012 11:08:10)
Dobrý den,

bohužel, je tomu tak. Sám jsem na tuto aktualizaci čekal, ale USB host flashku stále nebere.

S pozdravem
Kubíček Jaroslav
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Samsung ET-R205 microUSB-USB host pro Galaxy S4, Note II, Nexus

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.