Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 104722 zboží ve vlastních skladech
  • 11857 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Nokia Asha 200 Graphite: sms

Přejít na kartu produktu Nokia Asha 200 Graphite

sms
Katka (22.4.2012 13:52:11)
Dobrý den,prosím Vás jak se dá z displeje odstranit jméno toho kdo píše sms.Chci jen aby mi na mobilu ukazovalo přijatá zpráva,ale bez jména toho,kdo mi píše.Taktéž jsem se chtěla zeptat,zda tato nokia umožnuje hlásit jméno volajícího ?A poslední věc nejdou mi přijímat mms zprávy,i když mám vše nastaveno.
Re: sms
Hora Viktor (15.5.2012 10:39:47)
Dobrý den,

V nastaveni profilu je položka ohlásit volajícího. Bohužel telefon nemám k dispozici. Více informací naleznete přímo v manuale.
S pozdravem
Hora Viktor
www.SUNNYSOFT.cz
Kubíček Jaroslav (9.5.2012 11:00:48)
Dobrý den,

bohužel nevím o tom, že by šlo nějakým způsobem vypnout zobrazení jména u příchozí SMS. Jméno volajícího by měl umět vyslovit každý telefon s OS Symbian, na kterém běží i tato Nokie. S nastavením MMS zpráv se budete muset obrátit na svého operátora, každý má různé nastavení pro správné fungování MMS zpráv.

S pozdravem
Kubíček Jaroslav
www.SUNNYSOFT.cz
Katka (10.5.2012 14:16:51)
Dobrý den,prosím vás můžete mně navézt kde tuto službu v mobilu najdu-aby při přijímaní hovoru mi to hlásilo jméno volajícího?nemůžu to v mobilu njít děkuji
Kubíček Jaroslav (24.9.2012 10:23:48)
Dobrý den,

omlouvám se za chybně uvedenou informaci, OS v této Nokii je opravdu Nokia Series 40. Nejedná se tedy o Symbian.

S pozdravem
Kubíček Jaroslav
www.SUNNYSOFT.cz
luba (20.9.2012 10:10:23)
Tak zaprvé-tento mobil nemá symbian ale os 40 a zadruhé když už nějaký mobil má symbian, můžeme říci že "symbian běží na této nokii" nikoliv tak jak jste to napsal vy, že "tato nokia běží na symbianu"... Takovýchto odborníků se zde lidi mohou dotazovat?! Parádá, už z principu nakoupím jinde ...
Kubíček Jaroslav (26.9.2012 12:38:30)
Dobrý den,

funkce Vyslov jméno volajícího není podporována mobilním telefonem Nokia Asha 200. Tato funkce je k dispozici spíš v mobilních telefonech Nokia s operačním systémem Symbian.

S pozdravem
Kubíček Jaroslav
www.SUNNYSOFT.cz
Katka (24.9.2012 13:25:21)
Dobrý den,je možno tedy nastavit hlásící jméno při přijetí volání v této nokii?

Přejít na kartu produktu Nokia Asha 200 Graphite

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.