Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 104943 zboží ve vlastních skladech
  • 11858 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung Galaxy Note N7000 (i9220): Update systému

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy Note N7000 (i9220)

Update systému
Jirka (28.4.2012 11:16:38)
Dobrý den,
nedávno mi systém ohlásil, že k dispozici jsou aktualizace (Kies,Flash Player, Mapy, Market...). Podle seznamu nabídnutých aktualizací jsem neočekával žádné problémy a tak jsem nechal provést aktualizace. Vše proběhlo absolutně v pořádku, alespoň se to na první pohled zdálo. Ne že by byly problémy s během nějaké aplikace, ALE od momentu aktualizace se drasticky zmenšila výdrž baterie. I když je telefon ponechám v klidu, vybíjí se baterie zhruba o 10% za 3 hodiny, přičemž není zapnuté ani WiFi, BT či GPS a ani neběží nějaké další aplikace. Před aktualizací vydržel telefon běžet při minimálním provozu na jedno nabití běžně 3 dny i více (víkend se nemusel nabíjet). V současném stavu při běžném volání nevydrží ani den což je absolutně nepřijatelné. Nesetkal se s tím někdo? Jen doplňuji, že se jedná snad o oficiální CZ distribuci (zakoupeno u SunnySoftu)
Re: Update systému
Pepa (19.5.2012 20:53:44)
Tohle se mi stávalo na mém bývalém SGS2. Nepomohlo nic jiného než wipe systému a poté aplikace doinstalovat (jen 1-2 denně a sledovat co dělá baterka).
Malatinský Miloslav (24.5.2012 14:38:17)
Dobrý den,

zkuste se podrobně podívat do nastavení aktualizovaných aplikací. Po aktualizaci se nejspíše změnilo, popř. něco nového v něm přibylo, a teď může brát energii navíc. Např. můžete mít u map zapnutou automatickou lokalizaci po určitých intervalech a i když nemáte zapnutou WIFI, aplikace bude zkoušet internet z mobilu. Ostatní aplikace můžou mít po aktualizaci buď něco podobného, nebo mohou automaticky zapnout jiné procesy, které opět budou brát energii.

S pozdravem
www.SUNNYSOFT.cz
Nedoma Michael (14.6.2012 19:18:10)
Dobrý den,

pokud nepomůže obnovení továrního nastavení, můžete zařízení reklamovat na některé z našich poboček

S pozdravem
Nedoma Michael
www.SUNNYSOFT.cz
Mirek (13.6.2012 11:02:55)
Dobrý den,reaguji na to co jsi napsal.Musím s tebou souhlasit,že výdrž baterie mi rapidně klesla po aktualizaci na ICS 4.0 a Note mi vydrží max 12 hod a to i když s nim nic nedělám,před aktualizací vydržel vpoho 3 dny. A přestali fungovat i nějaké aplikace. Třeba vypínání zvuku otočením telefonu. Funguje to pouze na hovor,předtím to fungovalo na vše co mělo.Nejde občas přijmout hovor atd. To před tím nedělalo. Tel mám též zakoupen u Sunnysoftu

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy Note N7000 (i9220)

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.