Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 103232 zboží ve vlastních skladech
  • 11845 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Baterie Mugen Power Extended 1950mAh pro HTC Sensation/XE/EVO 3D: Problém se zapnutím

Přejít na kartu produktu Baterie Mugen Power Extended 1950mAh pro HTC Sensation/XE/EVO 3D

Problém se zapnutím
Asop_cz (9.5.2012 22:34:52)
Dobrý den, už to budou asi tři měsíce co jsem si od Vás baterii koupil a byl jsem s ní nadmíru spokojen. Ale dnes se mi stala nehoda a jsem si téměř jistý, že to může baterie. Včera večer jsem dal mobil(HTC Sensation XE) do nabíječky, jak to normálně dělávám ať je ráno plně nabitý,avšak když jsem ho z nabíječky ráno vytáhl a "probudil" z režimu SLEEP, tak obrazovka jen blikla(ukázala se tapeta s lock screenem) a mobil se vypnul a nechtěl se zpustit. Když jsem ho dal do nabíječky, tak se nerozsvítila ani kontrolka nabíjení ani kontrolka nabité baterie. Zkusi jsem vložit do mobilu původní baterii, běžel úplně v pořádku. Kontrolky svítily a mobil se normálně bez problémů zapnul. Vrtalo mi to hlavou, a tak jsem stále zkoušel spustit mobil s touto baterií avšak marně. Vždy jen blikne bílá obrazovka s nápisem HTC, ale pouze jen na zlomek sekundy a pak se opět nic neděje.
Nemáte prosím s tímto nějaké zkušenosti? Celkem mě to štve a zajímalo by mě, co se s tím stalo.
Předem díky za odpovědi a rady.
Re: Problém se zapnutím
Jaroš Luboš (10.5.2012 17:11:00)
Dobrý den,
zřejmě se bude jednat o vadnou baterii. Při využití reklamace na jakékoliv naší pobočce či zasláním na adresu doručovací vám bude baterie vyměněna za nový kus. Reklamaci lze uplatnit na základě nákupního dokladu.
...

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Baterie Mugen Power Extended 1950mAh pro HTC Sensation/XE/EVO 3D

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.