Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105931 zboží ve vlastních skladech
  • 11869 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC Touch Pro: Re: dotykový displej

Přejít na kartu produktu HTC Touch Pro

Re: dotykový displej
Kropáček Filip (6.11.2008 16:02:37)
"J. Růžička" napsal: Dobrý den. Už chvíli vlastním tento přístroj a musím říct, že s ním jsem spokojen až na pár věcí.
Prvním je nečeská klávesnice, která je v komentářích zmiňovaná několikrát...tudíž stačí konstatovat jen "bohužel"
Druhý problém, který je mi trochu nepříjemný( Resp. pro ty co mi volají) je,že i při zamknutém dotkovém dipleji se mi často (v originál pouzdru) v kapse při zvonění spojuje hovor aniž bych si toho všiml a volající marně mluví do mé kapsy. A tak mé druhé "bohužel" patří tomu, že jsem zatím nenalezl, kde bych mohl zrušit příjem hovoru d. displejem. Tak aby bylo možné přijmout příchozí hovor jen HW tlačítky "zvednutého" a "položeného" sluchátka
Pokud mi s tímto druhým "bohužel" budete někodo moci pomoci, budu moc rad... a nejen ja :-)

Dobrý den, je to dáno tím, že displej není zapuštěný. Bohužel řešení neexistuje (zatím) Jediná pomoc je vybírat takové pouzdro pro nošení, které nebude přímo tlačit na displej

Přejít na kartu produktu HTC Touch Pro

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.