Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101466 zboží ve vlastních skladech
  • 11930 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Mugen Power Extended Battery 3600mAh for HTC Desire Z včetně krytu - VÝPRODEJ: Pouzdro

Přejít na kartu produktu Mugen Power Extended Battery 3600mAh for HTC Desire Z včetně krytu - VÝPRODEJ

Pouzdro
Hellboy (14.5.2012 23:03:50)
Dobry den, mam od Vas zakoupen Desire Z s rozsirenou baterii 3600mAh. Potreboval bych nejake pouzdro. Pozadavky jsou slusny(elegantni) design, moznost uchytu na opasek a "ulozeni na sirku". Doporucili by jste mi nejake pouzdro? Libi se mi toto ( http://www.sunnysoft.cz/zbozi/172PBA-1275/pouzdro-kozene-brando-pouch-htc-desire-z.html ) ale nevim, zda-li se do nej telefon s velkou baterii vejde...
Re: Pouzdro
Skenderija Boris (16.5.2012 17:58:18)
Dobrý den,

pouzdro, do kterého by se Váš telefon vešel i s rozšířenou baterií je snad jedině do http://www.sunnysoft.cz/zbozi/091PKR-95532/krusell-pouzdro-hector-xl-htc-sensation-xe-hd7-galaxy-s-ii-lg-black-2x-125x70x14-mm-cerna.html

Ideální by bylo, kdybyste se mohl zastavit na některé naší pobočce, abyste si vyzkoušel, případně vybral pouzdro, které vám sedne nejvíc.

S pozdravem
Skenderija Boris
www.SUNNYSOFT.cz
Hellboy (16.5.2012 20:31:49)
Dobry den, dekuji za tip. Bohuzel to nemam k zadne vasi prodejne mene nez 100km, takze stavit se na prodejne je pro mne nerealne. Predpokladam, ze Desire z, jelikoz uz se neprodava, nemate na prodejne aby jste mohli vyzkouset? Pripadne jinou moznost jak to vyzkouset?
Skenderija Boris (21.5.2012 10:55:57)
Dobrý den,

mám právě vyzkoušeno, HTC Desire Z se nádherně nejde do ttp://www.sunnysoft.cz/zbozi/091PKR-95321/krusell-pouzdro-luna-xxl-lg-optimus-2x-htc-desire-hd-hd7-hd2-sam-nexus-s-69x125x14-mm-cerna.html

S pozdravem
Skenderija Boris
www.SUNNYSOFT.cz
Skenderija Boris (21.5.2012 16:53:16)
Dobrý den,

nabízené pouzdro je na opasek. Přesněji na provlečení opasku oky, která jsou přišitá na zadní straně pouzdra.

S pozdravem
Skenderija Boris
www.SUNNYSOFT.cz
Hellboy (21.5.2012 11:57:23)
Dekuji. Bohuzel shanim pouzdro "na opasek" jak jsem psal vyse...
Hellboy (21.5.2012 19:01:55)
Potrebuji pouzdro "na sirku", ktere se otevira shora. Naprosto skvele by odpovidalo napr toto "http://www.sunnysoft.cz/zbozi/172PBA-1275/pouzdro-kozene-brando-pouch-htc-desire-z.html" - jen aby se tam vesel desire z s velkou baterii. Nic jineho nechci. Znam jednoho cloveka co ma desire z s velkou baterii a zaroven pouzdro podobne koncepce, podiskutuji s nim. Kazdopadne Vam velice moc dekuji za ochotu a omluvte prosim me "vymrzovani", jsem narocny uzivatel. Pokud budete vhodne pouzdro nabizet, zakoupim u Vas. Jeste jednou dekuji.

Přejít na kartu produktu Mugen Power Extended Battery 3600mAh for HTC Desire Z včetně krytu - VÝPRODEJ

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.