Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101495 zboží ve vlastních skladech
  • 11931 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC Touch Pro: Re: Slovník T9 a ostatní problematika HTC Touch Pro CZ

Přejít na kartu produktu HTC Touch Pro

Re: Slovník T9 a ostatní problematika HTC Touch Pro CZ
Kropáček Filip (30.10.2008 15:56:06)
"shanny" napsal: Mám tento přístroj teprve 8 dní, takže se s ním teprve seznamuji. Těžko se smiřuji s tím, že hardwarová klávesnice nemá české znaky. Dále pomocný slovník T9 nejde nastavit na češtinu!! Pouze angličtina, němčina, italština atd., ale čeština ne!! Jde tento nedostatek nějak řešit??? Za další se mě stala tato nepříjemná věc. Na internet se připojuji zásadně pouze přes wifi, nebo USB káblík do PC. Při brouzdání internetem přes wifi, došlo k přerušení wifi spojení z důvodu slabého signálu a nastalo automatické datové spojení přes T-mobile Internet. Toto je ovšem placené a já jsem to bohužel nazaregistroval. Tímto došlo k úplnému vybití mého kreditu až do mínus 300,-Kč. Jediná možnost byla koupi nové karty. Prosím o radu, jak přístroj nastavit, aby k tomuto již příště nedošlo. Zakázal jsem automatické stahování aktualizace počasí, rychlé GPS a nastavil spojení na domácí síť. Ale i to při přerušení wifi spojení, automaticky přepne na placené datové spojení. Co s tím mám ještě udělat?? Doporučte prosím bezpečné nastavení. Když vypnu telefon, tak je to nelogické. Pokud by někdo volal, tak jej neuslyším, ale datově se telefon zase spojí a nekontrolovaně odebírá kredit. Děkuji vám za odpověď.

Dobrý den, pokud se přes GPRS(WAP) nepřipojujete, doporučuji smazat, nebo upravit stávající připojení tak aby nemohlo dojít k nechtěnnému spojení. (například v nastavení APN umazat poslední písmeno)

Přejít na kartu produktu HTC Touch Pro

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.