Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105910 zboží ve vlastních skladech
  • 11868 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Sygic GPS Navigation - Evropa, offline, doživotní aktualizace map: informace na navigační obrazovce

Přejít na kartu produktu Sygic GPS Navigation - Evropa, offline, doživotní aktualizace map

informace na navigační obrazovce
Jarýs (21.5.2012 11:32:50)
Dobrý den, mám nainstalovánu zatím zkušební verzi se kterou jsem spokojen, ale na navigační obrazovce se mě nezobrazují informace tak jak je zobrazeno v návodu. Tak např. směr jízdy a vzdálenost ke změně směru jízdy jsou zobrazeny přes sebe,nezobrazuje se asistent jízdních pruhů.
Instalace na Samsung Galaxy Y Duos.
Díky za radu.
Re: informace na navigační obrazovce
Nedoma Michael (22.5.2012 10:55:41)
Dobrý den,

bohužel si nedovedu představit co znamená "jsou zobrazeny přes sebe", aniž bych telefon viděl.
Co se jízdních pruhů týče, záleží na tom, zda poskytovatel mapových podkladů zavedl pruhy do silnice. Např. cca 1km za Prahou směrem na Plzeň toto chybí.
Zkuste se podívat do návodu http://www.sunnysoft.cz/download/userguide-sygic-gps-navigation-mobile-v3-cz.pdf zda máte vše dobře nastaveno, především tedy informační lištu a pod nastavením>zobrazení mapy položku "zobrazovat jízdní pruhy".

S pozdravem
Nedoma Michael
www.SUNNYSOFT.cz
Nedoma Michael (7.7.2012 21:07:33)
Dobrý den,

Co se jízdních pruhů týče, záleží na tom, zda poskytovatel mapových podkladů zavedl pruhy do silnice. Např. cca 1km za Prahou směrem na Plzeň toto chybí. Vzhledem k obrovskému počtu silnic/dálnic po Evropě a jejich kilometráži, není možné zjistit, kde všude jsou zavedené jízdní pruhy do mapového podkladu a kde ne.

S pozdravem
Nedoma Michael
www.SUNNYSOFT.cz
Hubert (7.7.2012 19:15:05)
Dobrý den, chci se zeptat, jestli jste už problém s navigací vyřešil (nezobrazování jízdních pruhů, vzdálenost k odbočení, atd.).
Dále by mne zajímalo, jestli Vám navigace funguje v režimu offline, nebo musíte mít aktivované internetové připojení,
Děkuji Vám Hubert.

Přejít na kartu produktu Sygic GPS Navigation - Evropa, offline, doživotní aktualizace map

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.