Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105627 zboží ve vlastních skladech
  • 11864 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Asus Padfone 16GB + 10" tablet, stylus s mikrofonem, headset, pouzdro: Obsah balení

Přejít na kartu produktu Asus Padfone 16GB + 10" tablet, stylus s mikrofonem, headset, pouzdro

Obsah balení
Anonym (29.5.2012 22:08:27)
Dobrý den,

máte už nějaké informace o obsahu balení? Vím, že se budou prodávat 3 varianty -
1)pouze Padfone
2)Padfone a tablet
3)Padfone, tablet a dokovací stanice

Kterou nabízíte vy?
Re: Obsah balení
Jendar (2.6.2012 21:58:39)
No přesně, takže zbývá otázka, kolik bude stát ten displej. Jinak to ale vypadá naprosto parádně.
Malatinský Miloslav (31.5.2012 9:26:54)
Dobrý den,

zatím nemáme žádné bližší informace o balení a prodávaných verzích. Jakmile nám dodavatel potvrdí nějaké nové informace, ihned je doplníme.

Hezký den

S pozdravem
Malatinský Miloslav
www.SUNNYSOFT.cz
Dan (3.6.2012 12:54:12)
Souhlas, urcite by mel. Ale preferuji nativni podporu, tak jak to maji temer vsechny Sanmsungy. Na marketu sice jsou ale i s Rock Playerem a pod.se mi stavalo, ze obcas hold neco neslo.
Avi, divx
Anonym (3.6.2012 11:31:08)
Jelikož ten tablet není tak úplně tablet, jakože spíš obrazovka pro mobil s baterií, tak si myslím, že i kdyby mobil nepodporoval avi ani divx, určitě na android marketu nějaký přehrávač najdeš. Ale mobil za 11000 by to už určitě umět měl nemyslíš?
Marshal (3.6.2012 9:54:54)
Trochu jsem pogooglil po novějších informacích a máš, Dane, pravdu v tom, že se Padfone skutečně samostatně prodávat nebude (na mou obranu - ještě před měsícem se tvrdilo, že ano :)). Zase tak nelogické mi to nepřišlo, protože on to skutečně není zase tak špatný telefon a myslím, že by si za rozumnou cenu své zákazníky našel.

Niceméně těch 700 euro, jak píšeš, má být za Padfone Station (Padfone + tablet). Padfone Dock (Padfone + tablet + klávesnice) by pak měl stát 850 euro.

A ještě takový malý přídavek do diskuze - podle stránek Asusu obsahuje tablet taky přídavnou baterii, takže to není jenom prosté zvětšení displeje.

Tak jako tak se na něj těším a hned, jak budou známy bližší informace, tak předobjednávám.
Dan (3.6.2012 7:00:26)
Padfone jako samostatny telefon se prodavat nebude, to by postradalo jednak smysl a jednak pochybuji, ze by to nekdo koupil. Prodavat se tedy bude:
- Padfone + Dock (tablet)
- Padfone + Dock (tablet) + Klavesnice

Dokoupit se pak bude dat BT stylus extra. Cenova kalkulace:
- Padfone 350 eur
- Dock (tablet) 150 eur
- Klavesnice 150 eur
- BT Stalus 50 eur

Opravdova konektivita nastava az po zakoupeni klavesnice, protoze samostatny dock (tablet) nebude mit v podstate nic krome simky a karty diky telefonu.
Dan (3.6.2012 10:53:36)
A jeste by mne zajimala nativni podpora prehravani avi a divix videi. V popisu to neni, ale bratricci Transformeri ji nativne maji, tak predpokladam, ze zaklad bude stejny. Nemate nekdo blizsi info?
Marshal (2.6.2012 10:19:17)
Myslím, že vzhledem k už známým odhadům ceny, je tohle verze pouze s telefonem
Dan (3.6.2012 10:49:29)
Aha, ok Marshale, dik za upresneni, nicmene mi tech 850 eur nekam uniklo. Mela by to byt ale cena vcetne toho aktivniho stylusoveho BT sluchatka a to uz bude v baleni jen fakultativne. Kazdopadne jsem rad, ze Sunnysoft planuje prodej tohoto skveleho zarizeni jako prvni u nas (pokud vim). Ani na strankach ceskeho Asusu neni zadna zminka. Ja uz ho predobjednal, do poloviny srpna je jeste daleko...
Kazdopadne bude u nas k sehnani jeste drive a doufam, ze se to podari i Sunnysoftu. Tak sofistikovane a drahe zarizeni nechci riskovat koupi nekde z venku. Nicmene jsem nasel jeste jednu drobnou chybku v popisu- zarizeni by melo obsahovat 32 GB vnitrni pameti, nikoliv 16 (zadne jine varianty se nechystaji).
Dan (3.6.2012 6:51:26)
Na webech se dle jiz znamych informaci uvadi prodejni cena komplet baleni vcetne klavesnice a BT stylusu tesne nad 700 eur, coz by odpovidalo. Kazdopadne jsem jiz predobjednal a nemuzu se dockat...
Samotný mobil
Ifka (21.6.2012 13:52:40)
Nemyslím, že samostatný telefon je až taková blbost. My jsme doma třeba zrovna plánovali, že bychom si koupili telefony dva, ale to ostatní jen jednou a vzal by si to ten , kdo by zrovna potřeboval. Nepotřebujeme všechno dvakrát, když máme i jiná zařízení.
Adámek Martin (5.6.2012 19:03:43)
Dobrý den,

DivX již v Android 4.0 není nativně podporován, ale je možné, že Asus nabídne nějakou vlastní aplikaci pro přehrávání videa v tomto formátu. Bohužel toto nemohu předem potvrdit, nicméně na Google Play (dříve Android Market) lze najít zdarma dostupné video přehrávače, například MX Player, které si poradí s různými formáty.

S pozdravem
Adámek Martin
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Asus Padfone 16GB + 10" tablet, stylus s mikrofonem, headset, pouzdro

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.