Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101445 zboží ve vlastních skladech
  • 11930 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Krusell pouzdro vodotěsné SEaLABox XL-Galaxy S II/S, HTC Sensation/Desire/HD 125x69mm (oranž.): Unikátní vodotěsné pouzdro Krussel

Přejít na kartu produktu Krusell pouzdro vodotěsné SEaLABox XL-Galaxy S II/S, HTC Sensation/Desire/HD 125x69mm (oranž.)

Unikátní vodotěsné pouzdro Krussel
Jiří Schejbal (15.6.2012 21:08:04)
K tomuto pouzdru mám několik výhrad. Sice je pravděpodobně funkční, ale menší mobily, byť jsou v seznamu, pro které jsou určeny, v něm působí jako krajíc chleba v krabičce na svačinu. Esteticky díky tomu působí-názor asi 10ti dotázaných-dost odpudivě. Navíc je v popisu uvedeno, že je gumové. Ale boky pouzdra-zámky a barevné zajišťovací rámečky jsou plastové. Jedna stěna je osazena silikonovým krytím, které zkresluje, pokud není těsně na displeji,ale zadní kryt je dělen v půli na stejný material a druhá polovina je krásně čirá, určená zřejmě pro čočku fotoaparátu. Proč výrobce nepoužil i na stranu displeje stejně čirý materiál je mi záhadou. Použitelnost pro vodáky, pouzdro je někde v zavazadle a slouží jako pojistka proti vodě, ale pro běžné nošení-turistika, cyklo...mne díky jednomu rozměru a horší čitelnosti nevyhovuje. Kdo má mobil,do kterého ,,padne" a přivře oči-spíše více otevře nad horší čitelností, bude zřejmě spokojen. Z technického hlediska se mi jeví použitý materiál-jeho houževnatost, jako velmi dobrá. Pro mne jako majitele Galaxy S a kolaře je esteticky a díky čitelnosti bohužel nevyhovující. Velká škoda. V závěru podotýkám, že je to pouze můj osobní názor. Určení a použití tohoto výrobku určitě řadu budoucích uživatelů potěší a hlavně ochrání jejich ,,mašinku" před možnými riziky. Jiří Schejbal, Lázně Bohdaneč.
Re: Unikátní vodotěsné pouzdro Krussel
Strouhal Martin (21.6.2012 10:27:16)
Děkuji za výborný příspěvek, s žabičkami jste mně moc pobavil:). Nicméně, popisek upravíme tak, aby z něj bylo jasné, že pouzdro je díky pevnému plastovému rámečku neroztažitelné a že kvůli matnému čelnímu panelu použití mimo vodu příliš nedoporučujeme. Jiná vodotěsná pouzdra v nabídce jsou zde http://www.sunnysoft.cz/kategorie/5-pouzdra?vodotesne=1&vyrobce[0]=61&vyrobce[1]=120&vyrobce[2]=54&vyrobce[3]=103&vyrobce[4]=11&vyrobce[5]=56&vyrobce[6]=127&vyrobce[7]=86
Další připravujeme. M. Strouhal
Jiří Schejbal (20.6.2012 21:35:21)
Dobrý den, ještě reaguji na reakci na můj příspěvek :) V podstatě mi vadila nedostatečná informace o použitém materiálu- použití plastu a tím neschopnost alespoň malé ,,roztažnosti" a tím přizpůsobivosti tel. přístroji. Pod ,,gumovým" pouzdrem jsem měl jinou představu. Čelní materiál-jeho menší průhlednost oproti zadní-horní polovině mě opravdu mrzí...jinak by bylo na kolo úplně ideální. Pokud by někdo o nějakém takovém pouzdru věděl, moc díky za info. Dnes jsem ho testoval v bazénu s kamarádovými dětmi...a tam mohu potvrdit,že to je malá bomba... pokud chcete točit nebo fotit v bazénu a nemít obavu o váš telefon,pak to je to pravé. Odvážil jsem si s Galaxy S dělat ,,žabičky" :) Udělal jsem fotku, hodil ho přes bazén do vody, děcka jej vylovily a fotily. Že mi zpočátku trošku zatrnulo, se přiznám. :)Není co dodat, do vody za pár stovek velmi dobrá zábava. Jiří Schejbal
Martin Strouhal (19.6.2012 17:54:46)
Dobrý den,děkujeme za velmi podrobný a hlavně zpřesňující popis pouzdra. Jen bych doplnil, že Krusell SEaLABox je navržen především pro focení nebo filmování ve vodě nebo u vody vaším telefonem. Na to funguje výborně. Jeho předností je vodotěsnost.

S pozdravem
Martin Strouhal
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Krusell pouzdro vodotěsné SEaLABox XL-Galaxy S II/S, HTC Sensation/Desire/HD 125x69mm (oranž.)

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.