Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101383 zboží ve vlastních skladech
  • 11930 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung Galaxy S III i9300 16GB Marble White: Čelní sklo

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy S III i9300 16GB Marble White

Čelní sklo
pk (20.6.2012 21:43:19)
Telefon mi spadl z cca 15cm, displej úplně na kaši. Pozor ať vám nespadne. Měl jsem už hodně telefonů, ale u žádný jsem nerozbil. Z tohoto co Samsung předvedl je mi velmi špatně.
Re: Čelní sklo
karel (25.6.2012 15:28:33)
Stalo se mi to samé, pád z cca 25-30 cm...displej dopadl dost blbě, co to je???
Kropáček Filip (25.6.2012 16:38:17)
Dobrý den,

s odolnosti je na tom tento telefon stejne jako ostatni. V zadnem pripade neni mene odolny nez ostatni, nebo dokonce vyroben z nekvalitnich materialu. To ze spadne a rozbije se i pri padu z male vysky muze byt proste jen smula.
Na prodejne kolegum upadl z mnohem vetsi vysky a telefon je stale jako novy, dokonce na sobe nema ani skrabanec.
Bohuzel je to spis jen nestatna nahoda, na zaklade ktere nelze soudit to, zda je telefon nekvalitni.
Pokud ho budete chtit opravit, obratte se na kolegu co ma na starosti servis: reklamace@sunnysoft.cz

S pozdravem
Kropáček Filip
www.SUNNYSOFT.cz
hewlett (12.7.2012 10:24:45)
Naprosto souhlasim s pripevkem kolegy ze Sunnysoftu. Neni mozne preci pausalne odvozovat od padu (bez jakychkoliv dalsich souvislosti - kazdy pad telefonu je prece zcela jiny) a nasledneho poskozeni dipleje ci jinych casti na nekvalitu provedeni telefonu :-(. To snad stezujici si prispevatele nemysli vazne, respektive at za svou nesikovnost (ci pripadne neschopnost poridit si pro tak drahy telefon ochranne pouzdro) zaplati. Mi spadl SGNote z vysky cca 60 cm na zahradni terasu a pouze male drobne skrabnuticko na lemu, displej i vse ostatni je zcela OK. A SGS3 mi spadl take - v koupelne na dlazbu @ na displej - naprosto OK, ani skrabnuti. Takze samotny telefon za to IMHO nemuze a nekvalitne proveden zcela jiste neni.
Vladislav Bureš (16.7.2012 11:53:36)
Jsem majitelem jak SII tak SIII bohužel i mě už párkrát upadl. SII funguje po pádu na chodník z metru a půl jen se odštípl nepatrný kousek okrajového plastu v rohu jinak nic. SIII si už zažila lítání v autě i na rám sedačky tedy tak 40cm i pády z více jak metru na slabý koberec s tvrdým podkladem a zatím ani škrábaneček. A to ještě nemám ani folii na display. Pokud někomu upadl a zničil se z tak malé výšky muselo to být snad středem displaye na velmi ostrý roh něčeho jinak si to nedovedu po zkušenostech představit a doufám, že mě to ani nepotká. Osobně mám velmi dobré zkušenosti s pouzdry Krusell Orbit flex. Používám je od prvního dotykáče co mám a v tom už zažili telefony pádů z opravdu výšek na tvrdé povrchny sice ten pro SII a SIII nechrání rohy telefonu jako třeba na HTC Diamond (a tedy pěkně se špiní ten vnitřní materiál není moc vhodný pokud šaháte na cokoli jen lehce zašpiného), ale jinak v tom zatím přežili vše.

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy S III i9300 16GB Marble White

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.