Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101353 zboží ve vlastních skladech
  • 11927 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Powermonkey eXtreme (černá) - solární outdoorová záložní nabíječka 9000mAh: Dynamno = nabíjanie powermonkey extreme batérie štvrtou cestou, vhodné iba pre cyklistov.

Přejít na kartu produktu Powermonkey eXtreme (černá) - solární outdoorová záložní nabíječka 9000mAh

Dynamno = nabíjanie powermonkey extreme batérie štvrtou cestou, vhodné iba pre cyklistov.
albinz (21.6.2012 9:34:17)
Na štvordňový cyklo-výlet som vyrazil s nabitou 9000 mAh batériou powermonkey extreme napojenou na solárny kolektor, ktorý som účelne pripevnil k bicyklu aby mi jednoducho počas jazdy dopĺňal energiu. Energiu som potreboval pre môj Samsung Galaxy tablet 7 palcový /4000 mAh batéria/ kde som mal otvorené dve aplikácie na trakovanie-mapovanie jazdy./MapMyRide,Tracky/ Čiže GPS stále zapnuté so značnou spotrebou energie. Počasie mi prialo, mal som krásny slnečný týždeň. Slnečný kolektor nebol schopný v mojom prípade /jazda na bicykli často aj v tieni stromov v anglickej krajine/ dostatočne dobíjať batériu. Prvé dva dni idem na pôvodné zásoby energie zo zásuvky ale potom keď mi už treba dobíjať tablet, kolektor už dokáže iba spomaľovať postupné odčerpávanie energie z batérie ktorú si ťahal tablet. Ale aj to je vcelku veľký úspech, že som počas 5 dní jazdy, 4 noci stanovanie,nebol závislý na
vonkajších zdrojoch energie pri citlivom používaní hlavného spotrebiteľa energie, tabletu./večer kontrola emailov, cez ďeň 3-4 fotky na facebook cez aplikáciu 3Dcompas/ Tiež som raz dobil malý mp3 prehrávač a mobil klasický SonyErickson. Tohto roku dobíjam 9000mAh batériu z powermonkey extreme už cez bicyklové dynamo Supernova Infinity 8, ktorého výstup regulujem cez regulátor nemecký E-werk a až z e-werku sa dá jednosmerny prúd tlačiť do powermonky extreme batérie. Krásne to funguje, až na to že som na E-werku nastavil výstup na 5,6V a 1,5A. A to som nemal robiť, pravdepodobne úplne stačí prúd 800mA. Batériu powermonkey extreme som po 20km jazdy odpálil aj napriek tomu, že deklaruje ochranu proti prebitiu a skratu. Otvoril som batériu a vypálená plošná doska bola zjavná, a krásne to smrdelo. Cez to všetko, zohnal som si druhú súpravu a s davkou opatrnosti pri nabíjaní budem naďalej užívať powermonkey jedinečnú batériu,

Přejít na kartu produktu Powermonkey eXtreme (černá) - solární outdoorová záložní nabíječka 9000mAh

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.