Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101251 zboží ve vlastních skladech
  • 11925 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Fólie Brando antireflexní - HTC One X: Nepadnoucí folie

Přejít na kartu produktu Fólie Brando antireflexní - HTC One X

Nepadnoucí folie
NoxOne (4.7.2012 10:02:44)
Dobrý den,
dnes jsem obdržel zásilku s touto folii a přijde mi že buď dělám něco špatně a nebo ta folie na mobil nesedí. Vždy jsem tuto značku objednával na jiné telefony ( HTC HD2, HTC TP2 ) a nikdy jsem neměl problém a proto jsem si jí objednal i na HTC One X. po rozbalení mě ale zarazilo že má jenom jednu "přepravní" folii. Tu jsem odstranil a obatrně nandal na mobil. Jaké ale bylo moje překvapení když jsem zjistil že se folie po stranách ( pravá ale i levá ) cca 2 milimetry odlepuje. Display je po stranách mírně zakulacen a tato folie je tak tuhá že se odlepuje a odstává.
Asi nějaký výrobní "šmejd" vždy když jsem tuto folii objednal tak obsahovala dvě ochrané folie jednu označenou modře a druhou červeně. Modrou jsem sejmul jako první perfektně nalepil a poté sejmul červenou a bylo hotovo. I u této folie je návod kde se mají sejmout dvě ochrané folie. Ale hledat můžu jak chci a je tam jenom modrá.

Moje otázka zní.
1) je to folie která není pro tento mobil a z důvodu zahnutí displaye po stranách se odlepuje ( vyhodil jsem zbytečně peníze.

2) je to špatný kus kde chybí červené označení za které bych sundal druhou vrstvu ( mám poslat zpět )

3) jsem lama a neumím to nalepit ( vyhodil jsem peníze )

Děkuji za odpověď
Re: Nepadnoucí folie
Jaroš Luboš (10.7.2012 9:53:48)
Dobrý den,
u antireflexních fólií je na samotné fólii vždy pouze jedna přepravní fólie, dvě přepravní fólie jsou pouze na čirých fóliích. U této fólie je správné, že po stranách je cca o 2mm uzší. Toto je dané právě zaoblením displeje a fólie se tak musí nalepit právě s odsazením těchto 2mm po každé straně, jinak fólie nepřilne k displeji. Tyto fólie jsou tvrdé, hmatově srovnatelné s povrchem samotného displeje, nicméně nelze je tvarovat ( záhyby tel. apod. ). Pokud by jste požadoval fólii, která bude až do kraje, popř. které je tvarovatelná dle záhybu tel. ( např. i na zadní část tel.), doporučuji fólii ScreenShield či InvisibleShield. Tyto fólie mají však odlišný povrch a na dotek působí "gumově". Pokud byste měl možnost, je možné si obě varianty osahat na jakékoliv naší pobočce.
...

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Fólie Brando antireflexní - HTC One X

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.