Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101500 zboží ve vlastních skladech
  • 11930 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Garmin Nüvi 2350T Lifetime - 44 států EU/4,3" LCD/RDS/TOPO Czech: garmin nuvi 2350

Přejít na kartu produktu Garmin Nüvi 2350T Lifetime - 44 států EU/4,3" LCD/RDS/TOPO Czech

garmin nuvi 2350
DuCh (7.7.2012 11:36:46)
Doposud jsem používal IGo v mobilu a z aplikace Garmin jsem velice rozčarován.Možná mi vysvětlíte moje problémy a
doporučíte řešení. Základ z obchodu se musí pro lifetime náročně dodělat , hlasové informace velmi nekvalitní,
musí se složitě hledat a je zase jen jedna volba.Pro zaregistrování a aktualizaci lifetime jsou instrukce nejasné.
Strávil jsem s tím celý den, v obchodě mi neporadili s tím, že nemají napojení na internet!
Chybí mi funkce,na které jsem byl zvyklý,zejména:

1. Když chci zjistit trasu simulací, tak je k dispozici jen prakticky v reálném čase. Dá se urychlit?
2. Proč se nahrávájí mapy do PC, když tam nejdou otevřít?
3.Jak se nastaví jen centrum města? Aplikace chce dál další detaily, cizím městě adresu centra neznám.
4. Jedu do Rakouska jen 80 km v oblasti kde jsou souběžné dálnice. Jak zadat vyloučení dálnic ?
Je možné tuto volbu doplnit?
5. Při nastavení města a dřívější odbočení na nezpevněnou silnici k chatě přístroj přepočítává a pak se definitivně se odmlčí.
K aplikaci Mapy topo Czech
6. Mapa v režimu chodec . Nenašel jsem nastavení hlasového výstupu a přepočítání trasy při použití na známé cestě
ve známém terénu. Jediné hlášení na cyklostezce bylo již nejste na dálnici,auta v protisměru! Musel bych stále měnit brýle a dívat se do navigace !

Pokud dané otázky nemají řešení, tak je mi uvedený přístro na nic,celý produkt je zaměřen jen komerčně.
Re: garmin nuvi 2350
Bednář Josef (9.7.2012 18:13:55)
Dobrý den,

Bohužel na takové množství otázek nejsem schopen odpovědět.
Neuvádíte ani na jakém přístroji máte aplikaci Garmin instalovanou.

Doporučuji kontaktovat výrobce, případně nechat zaslat Vaše zařízení
na diagnostiku a případnou opravu do servisního střediska s popisem
všech vad a problémů.

...

S pozdravem
Bednář Josef
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Garmin Nüvi 2350T Lifetime - 44 států EU/4,3" LCD/RDS/TOPO Czech

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.