Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 104609 zboží ve vlastních skladech
  • 11853 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Sony MN2 SmartWatch - Android hodinky: K vidění na prodejně....

Přejít na kartu produktu Sony MN2 SmartWatch - Android hodinky

K vidění na prodejně....
mope (10.7.2012 18:11:32)
Dnes jsem se chtěl na hodinky podívat na pobočce v Brně a k mému překvapení mi prodejce řekl, že mi může hodinky ukázat pouze zabalené. Myslel jsem, že hodinky na prodejně mohu i vyzkoušet s mým smartphone, podívat se jak vypadají na ruce a místo toho jsem se jen díval na krabici s údaji, které jsem již znal z internetu. Tak nevím, proč u pobočky je napsáno k vidění na prodejně-na krabici se můžu podívat i na internetu. Takže vydařená cesta. Děkuji.
Re: K vidění na prodejně....
Lefner Aleš (18.7.2012 16:33:29)
Dobrý den,

patrně se někde stala chyba, za kterou se samozřejmě omlouváme. V době Vaší návštěvy bohužel hodinky opravdu volně skladem nebyly. Nyní jich máme již dostatek. Můžete se tedy u nás zastavit, hodinky Vám rádi ukážeme.

S pozdravem
Lefner Aleš
www.SUNNYSOFT.cz
Vojáček Václav (11.7.2012 11:32:53)
Dobrý den,

dle informací od kolegů z Brna jste byl na prodejně když ještě veškeré zboží bylo rezervované na objednávky a v takovém případě opravdu není možné zboží rozbalit protože už je určené pro daného zákazníka. Informace o možnosti prohlédnout si zboží se zobrazí až ve chvíli kdy jsou na prodejně volné kusy.

S pozdravem
Vojáček Václav
www.SUNNYSOFT.cz
mope (11.7.2012 12:51:56)
Informace o tom, že je zboží k prohlédnutí na prodejně byla vedle volného počtu kusů. Nebo je třeba se dívat ještě někam jinam?? Na aktuální dostupnost jsem se díval ještě přímo na prodejně a stále tam byl uveden údaj-dva kusy na prodejně a k vidění. Tak si myslím, že chyba nebyla na mé straně.

Přejít na kartu produktu Sony MN2 SmartWatch - Android hodinky

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.