Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105680 zboží ve vlastních skladech
  • 11866 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Motorola Atrix 4G: Případná reklamace

Přejít na kartu produktu Motorola Atrix 4G

Případná reklamace
Martin (11.7.2012 21:19:06)
Dobrý den,

velmi vážně uvažuji o koupi Motoroly Atrix. Jediné, čeho se obávám, je případná reklamace. Záruku píšete, že má 24 měsíců, takže pokud mi bude například blbnout software nebo bude něco s displejem, tak mi ho v pohodě vezmete a spravíte? Kdyby to byl třeba Samsung nebo HTC, tak nemám obavy, ale Motorola se tu prodává s ENG lokalizací, tak proto se ptám.

A ještě jeden dotaz. Pokud Motorola v USA vydá update na třeba Android 4.0, tak se mi dostane oficiální cestou?

Děkuji za odpovědi
Re: Případná reklamace
Jaroš Luboš (13.7.2012 11:54:15)
Dobrý den,
na zařízení se vztahuje plnohodnotná záruka 24 měsíců a reklamaci je možné řešit přímo s prodejcem, popř. autorizovaným servisním střediskem ( www.ppi-etc.sk ). Pokud bude update k dispozici, pak bude stažitelný i pro tento tel. ( není zde žádné omezení ).
...

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz
Re: Případná reklamace
Kája (28.7.2012 21:58:06)
Já bych jen zareagoval na aktualizaci na Android 4.0 (ICS) - v současnosti je jistá aktualizace v Q3/2012 pouze pro verze prodávané na americkém trhu. Pro evropské verze (předpokládám, že i tato) je aktualizace na novější systém ve stavu rozhodování a nejsem si jist, zdali byla vůbec potvrzena. Ostatně, Motorola není zrovna rychlík, co se týče aktualizací.
Každopádně, evropská verze má v2.3 a je to podle mě jediná rozumná možnost, jak mít přístroj se zárukou.
Samozřejmě, lze tam dohrát i počeštěnou verzi ICS, ale neoriginální cestou, za cenu ztráty záruky a (v závislosti na použité neoficiální rom) nemusí fungovat snímač otisků, popř. dokovací stanice apod... ale to píšu o experimentech s neoficiální rom.

Přejít na kartu produktu Motorola Atrix 4G

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.