Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 106001 zboží ve vlastních skladech
  • 11870 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung autonabíječka ECA-U16C microUSB, 1A pro Galaxy SIII/SII/Ace/ Note/Nexus/Wave: Výkon

Přejít na kartu produktu Samsung autonabíječka ECA-U16C microUSB, 1A pro Galaxy SIII/SII/Ace/ Note/Nexus/Wave

Výkon
pepavasa (30.7.2012 22:28:17)
Pokryje tento zdroj spotřebu SII při navigování? Prozatím se to žádnému 5V/1A zdroji nepodařilo.
Re: Výkon
Adámek Martin (3.8.2012 12:39:57)
Dobrý den,

bohužel nevím, jak je nabíječka uvnitř zapojena. Každopádně pokud neoriginální selhávají, tato by Vám měla fungovat bez problémů. Výkon 5W je opravdu dostačující pro dobíjení Galaxy SII i při navigaci.

S pozdravem

S pozdravem
Adámek Martin
www.SUNNYSOFT.cz
pepavasa (31.7.2012 10:48:26)
Asi mám nekompatabilní nabíječky, jedna, 1A/2.2A, je určena pro iPhone a iPod a druhá 1A sloužíla Nokii. Ani jedna si neškrtne. Po připojení S2 sice hlásí, že nabíjí, ale není to pravda, náboj se nemění. Přitom používám stejné microUSB kabely, přes které se mi S2 z USB zásuvky PC, běžně dobije. Je to možné, že je nabiječka pro S2 jinak prodrátovaná, než pro iPhone?
Mně úplně stačí, že při navigaci(Sygic) mi nebude náboj klesat a pokud pomalu poroste, beru to jako bonus. :-)
Nedoma Michael (31.7.2012 10:30:20)
Dobrý den,

1A, pokud se nejedná zrovna o tablet, musí telefonu stačit a tato nabíječka pokryje spotřebu. Je nesmysl, aby si telefon bral při navigaci 1A. To by bylo možné leda v případě, že byste na telefonu měl spuštěnou nějakou novou, graficky náročnou hru, WIFI, bluetooth a samotnou navigaci.
Druhou věcí je samozřejmě čas, za jakou dobu se telefon nabije do plna.

S pozdravem
Nedoma Michael
www.SUNNYSOFT.cz
Dobijeni vyreseno.
Lubos (31.1.2013 10:48:30)
Dobry den, zjistil jsem podobnou anomalii i u mne. Problem byl v kabelu. Vymente kabel za klasicke datove USB. a nabije Vam to i s navigaci do 2hodin.

Přejít na kartu produktu Samsung autonabíječka ECA-U16C microUSB, 1A pro Galaxy SIII/SII/Ace/ Note/Nexus/Wave

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.