Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101451 zboží ve vlastních skladech
  • 11930 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Asus Padfone 16GB + 10" tablet, stylus s mikrofonem, headset, pouzdro: Příjem hovoru při "zadokování" padfonu

Přejít na kartu produktu Asus Padfone 16GB + 10" tablet, stylus s mikrofonem, headset, pouzdro

Příjem hovoru při "zadokování" padfonu
sgk (8.8.2012 0:36:32)
Dobrý den,
zajímalo by mě, jakým způsobem se budou přijímat hovory, při zadokovaném padfonu ? V demo_videu je k vidění nějaký "stylus" nebo tužka, která to v pohodě umí, ale předpokládám, že není v základním balení...Dá se dokoupit jako příslušenství ?
Děkuji
Re: Příjem hovoru při "zadokování" padfonu
Bruk - již vlastník PadFona :-) (8.8.2012 10:39:15)
Základní balení je telefon, tablet, stylus/handsfree, obal na tablet, originál hadřík Asus, sluchátka, adaptér do zásuvky s USB vstupem, USB kabel pro nabíjení telefonu a připojení k PC a ještě jeden kabel přímo k tabletu pro nabíjení. Tablet nemá USB. Pokud je telefon zasunut do tabletu a někdo vám volá, můžete hovor přijmout přímo na tabletu přes reproduktory a integrovaný mikrofon, nebo pokud máte již sprárován stylus a zapnutý společně se zapnutým bluetooth na telefonu, tak můžete hovor přijmout stylusem a komunikovat přímo přes něj a další variantou je vytáhnout telefon a komunikovat jen s ním ;-) Pokud někdo má nějaké dotazy, můžu se pokusit odpovídat na mailu lukas.bodnaruk@hp.com
Padfone už mám a už jej pilně prozkoumávám a využívám co to jde ;-)
Re: Příjem hovoru při "zadokování" padfonu
Nikola Novák (26.8.2012 11:08:46)
Mate prosim vyzkouseno na jakou dalku ten mikrofonostylus funguje? Jde mi o to ze bych mohl v praci pozivat k hovorum jen stylus a telefon byl odlozen ve vedlejsi mistnosti kvuli prasnemu prostredi... DEKUJI za odpoved a jsem s pozdravem.

Přejít na kartu produktu Asus Padfone 16GB + 10" tablet, stylus s mikrofonem, headset, pouzdro

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.