Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105962 zboží ve vlastních skladech
  • 11869 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung C Type Pen Stylus ETC-S10CSE pro Galaxy S III (i9300): Kompaktibilita s fólií?

Přejít na kartu produktu Samsung C Type Pen Stylus ETC-S10CSE pro Galaxy S III (i9300)

Kompaktibilita s fólií?
Vasek2015 (9.8.2012 17:57:23)
Dobrý den, rád bych se zeptal zda když budu mít na displei mobilu SGS III fólii zda tento stylus bude funkční?
Re: Kompaktibilita s fólií?
Kubíček Jaroslav (14.8.2012 10:27:49)
Dobrý den,

stylus by měl fungovat bez problémů, vyzkoušeno bohužel nemám, ale nevidím důvod, proč by fungovat neměl.

S pozdravem
Kubíček Jaroslav
www.SUNNYSOFT.cz
Martin (12.9.2012 18:58:34)
Mám fólií od Brando a stylus nereagoval tak jak by měl. Dokonce jsem ho i reklamoval protože jsem si myslel že je špatný ale ani výměna za nový nepomohla.
Kubíček Jaroslav (17.9.2012 12:38:13)
Dobrý den,

tak to je mi líto, nejsem si jistý, jestli by stejně špatně nereagoval stylus i u materiálově jiných fólií (Screenshield, InvisibleShield).

S pozdravem
Kubíček Jaroslav
www.SUNNYSOFT.cz
Mistrík (26.12.2012 19:37:34)
Dobrý den,
bohužel mohu pouze potvrdit. Stylus nepíše, pouze přerušovaně a velmi pomalu, takže je pouze na "hraní". Na reklamaci se značkový servis
doporučený Samsungem tváří, že ho to nezajímá a vlastní prodejna pouze konstatuje, že to nikdy nebude fungovat jako v reklamě (to v překladu znamená - reklamace nebyla důvodní). Z mého pohledu vyhozené peníze ...

Přejít na kartu produktu Samsung C Type Pen Stylus ETC-S10CSE pro Galaxy S III (i9300)

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.